Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • LOTOS ujednolica ofertę i wizerunek stacji
  Działalność handlowa 2019-02-12 LOTOS ujednolica ofertę i wizerunek stacji

  Kolejne 14 stacji sieci LOTOS będzie w tym roku objętych standaryzacją. Chodzi nie tylko o podobny wygląd, ale również o taką samą ofertę produktów – zarówno paliwowych, jak i gastronomiczno-sklepowych.

  wiecej
 • LOTOS będzie wspierał polski tenis
  CSR - Sport 2019-02-06 LOTOS będzie wspierał polski tenis

  Grupa LOTOS została strategicznym sponsorem Polskiego Związku Tenisowego (PZT). Umowę podpisano w środę 6 lutego w Zielonej Górze, gdzie odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Tenisie (Puchar Federacji). Kontrakt obejmuje m.in. wsparcie kobiecej i męskiej Reprezentacji Polski oraz wsparcie najmłodszych tenisistów w ramach programu „Dzieciaki do Rakiet by LOTOS”.

  wiecej
 • Poszukiwania kolejnych następców mistrza nie ustają
  CSR - Sport 2019-02-05 Poszukiwania kolejnych następców mistrza nie ustają

  Grupa LOTOS będzie nadal wspierać młode talenty narciarskie. Zgodnie z umową podpisaną z Polskim Związkiem Narciarskim, finansowanie Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej „LOTOS Szukamy Następców Mistrza” przedłużono do końca 2022 roku.

  wiecej
 • Dziewczęta w programie Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM
  CSR - Sport 2019-01-31 Dziewczęta w programie Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM

  Wiele osób uważa, że żeńska piłka nożna to coś słabego. Traktują ją jako dodatek, a tak wcale nie jest. Dziewczyny są świetne – mówi 17-letnia Julia Włodarczyk, młodzieżowa reprezentantka Polski. Jest jedną ze 150 dziewcząt, które trenują w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM.

  wiecej
 • Komunikat biura prasowego Grupy LOTOS S.A.
  Ogólne 2019-01-29 Komunikat biura prasowego Grupy LOTOS S.A.

  Działanie CBA dotyczy sprawy z 2011 r. Informujemy, że przedstawiciele koncernu są w stałym kontakcie ze służbami prowadzącymi tę sprawę, udzielają CBA wszelkich niezbędnych informacji lub dokumentów w wyznaczonym terminie. Spółce zależy na całkowitym wyjaśnieniu sprawy.

  wiecej
 • LOTOS przedłuża współpracę z AZS
  CSR 2019-01-28 LOTOS przedłuża współpracę z AZS

  Grupa LOTOS S.A. będzie nadal Strategicznym Sponsorem Akademickiego Związku Sportowego i Akademickiej Reprezentacji Polski startującej w imprezach międzynarodowych. Na podstawie podpisanego właśnie porozumienia, współpraca rozpoczęta w sierpniu ubiegłego roku będzie kontynuowana aż do końca 2019 roku.

  wiecej
 • Nowoczesna stacja 4.0 sieci LOTOS
  Działalność handlowa 2019-01-25 Nowoczesna stacja 4.0 sieci LOTOS

  Punkt ładowania samochodów elektrycznych, ekologiczne rozwiązania, odświeżony projekt wnętrza. To wszystko czeka na kierowców na najnowocześniejszej stacji sieci LOTOS przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie. 

  wiecej
 • LOTOS ma najwięcej restauracji SUBWAY w Polsce
  Ogólne 2019-01-24 LOTOS ma najwięcej restauracji SUBWAY w Polsce

  Współpraca ogólnopolskiej sieci stacji paliwowych LOTOS i amerykańskiej sieci barów kanapkowych SUBWAY konsekwentnie się rozszerza. Obecnie LOTOS zarządza 24 restauracjami tej sieci. W pierwszej połowie 2019 r. zaplanowano otwarcie 11 kolejnych punktów. 

  wiecej
 • LOTOS-Air BP Polska dostarcza paliwo na lotnisko w Poznaniu
  Działalność handlowa 2019-01-23 LOTOS-Air BP Polska dostarcza paliwo na lotnisko w Poznaniu

  Spółka LOTOS-Air BP uruchomiła w styczniu bezpośrednią sprzedaż paliwa lotniczego w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Gdańska spółka jest w tej chwili obecna na sześciu lotniskach - w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Szymanach i Poznaniu.

  wiecej
 • Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku
  Fundacja LOTOS 2019-01-22 Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku

  Pięcioro szczególnie uzdolnionych artystycznie dzieci w trudnej sytuacji materialnej otrzyma wsparcie w postaci stypendium artystycznego. Stypendium umożliwi zakup kostiumów, obuwia baletowego, udział w warsztatach dokształcających, opłacenie choreografa oraz kosztów związanych z udziałem w krajowych oraz międzynarodowych konkursach baletowych.

  wiecej