Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • 5. Złoty Listek na koncie LOTOSU
  CSR 2017-04-27 5. Złoty Listek na koncie LOTOSU

  Grupa LOTOS już po raz piąty otrzymała Złoty Listek CSR w rankingu organizowanym pod patronatem tygodnika Polityka, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Deloitte. Dzięki temu koncern znalazł się w elitarnym gronie przedsiębiorstw, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej, ujęte w normie ISO 26000.

  wiecej
 • Udany kwartał LOTOSU
  Ogólne 2017-04-25 Udany kwartał LOTOSU

  W pierwszym kwartale 2017 r. LOTOS wypracował 411 mln zł skonsolidowanego zysku netto (+287% r/r). Skonsolidowany wynik operacyjny (EBIT) wyniósł w analizowanym okresie 577 mln zł (+318% r/r) a oczyszczona z wpływu zdarzeń jednorazowych EBITDA (skonsolidowany wynik operacyjny powiększony o amortyzację), liczona wg metodologii LIFO, 682 mln zł (+25% r/r).   

  wiecej
 • Kajetan Kajetanowicz z LOTOS Rally Team ambasadorem usługi „Sprawdź swoje punkty karne”
  CSR 2017-04-24 Kajetan Kajetanowicz z LOTOS Rally Team ambasadorem usługi „Sprawdź swoje punkty karne”

  LOTOS został partnerem nowej usługi dostępnej od 24 kwietnia na portalu Obywatel.gov.pl. Umożliwi ona kierowcom bez wychodzenia z domu i ponoszenia jakichkolwiek kosztów sprawdzenie, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. System przygotował rządowy Centralny Ośrodek Informatyki. Ambasadorem akcji został Kajetan Kajetanowicz, dwukrotny rajdowy mistrz Europy.

  wiecej
 • LOTOS ponownie Firmą Dobrze Widzianą
  CSR 2017-04-24 LOTOS ponownie Firmą Dobrze Widzianą

  Grupa LOTOS S.A. po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem „Firma Dobrze Widziana” w konkursie organizowanym przez Business Centre Club, pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

  wiecej
 • Agnieszka Radwańska ambasadorką marki LOTOS
  Sponsoring sportowy 2017-04-12 Agnieszka Radwańska ambasadorką marki LOTOS

  Na mocy 3-letniej umowy, najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska zostaje ambasadorką Grupy LOTOS. Celem koncernu jest zwiększanie rozpoznawalności marki LOTOS na świecie.

  wiecej
 • Wiosenna oferta LOTOS Navigator
  Ogólne 2017-04-05 Wiosenna oferta LOTOS Navigator

  Od kwietnia sieć stacji paliw LOTOS proponuje trzy sezonowe kategorie nagród w programie premiowym Navigator. W całym katalogu jest już 160 różnych nagród.

  wiecej
 • 5 dobrych praktyk LOTOSU w raporcie FOB
  CSR materiały FOB, 2017-04-03 5 dobrych praktyk LOTOSU w raporcie FOB

  Kierunek Bałtyk, Zdolni z LOTOSEM, Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy, publikacja Zintegrowanego Raportu Rocznego LOTOSU oraz Program mini grantów w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego to praktyki Grupy Kapitałowej LOTOS, które znalazły się w tegorocznej edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

  wiecej
 • Paliwa zapachowe na stacjach LOTOS
  Działalność handlowa 2017-04-01 Paliwa zapachowe na stacjach LOTOS

  Ogólnopolska sieć stacji paliw LOTOS rozpocznie latem testową sprzedaż paliw aromatyzowanych. Na wybranych stacjach już w czasie najbliższych wakacji pojawi się benzyna premium LOTOS Dynamic 98 o zapachu owoców tropikalnych.

  wiecej
 • Mistrzowski program startów Kajetanowicza – LOTOS Rally Team przed walką o historyczny tytuł!
  CSR - Sport 2017-03-30 Mistrzowski program startów Kajetanowicza – LOTOS Rally Team przed walką o historyczny tytuł!

  To będzie sezon Rajdowych Mistrzostw Europy, w którym emocje i poziom adrenaliny sięgną najwyższego pułapu w dotychczasowej historii. Kajetan Kajetanowicz stanie do nadzwyczaj wymagającej walki o trzeci z rzędu triumf w klasyfikacji generalnej. Tak wielkiego sukcesu nie odniósł jeszcze żaden zawodnik w tym najstarszym na świecie cyklu rajdowym. Reprezentant LOTOS Rally Team ma szansę osiągnąć największy sukces w swojej dotychczasowej karierze i postawić swoim rywalom poprzeczkę na niezwykle wysokim poziomie.

  wiecej
 • LOTOS Biopaliwa wśród 22 firm najbardziej przyjaznych pracownikom
  Ogólne 2017-03-22 LOTOS Biopaliwa wśród 22 firm najbardziej przyjaznych pracownikom

  Prezydent RP Andrzej Duda nagrodził 22 firmy tytułem "Pracodawca Przyjazny Pracownikom". To wyróżnienie przyznawane jest w konkursie NSZZ "Solidarność". Wśród nagrodzonych znalazła się spółka LOTOS Biopaliwa.

  wiecej