Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • LOTOS inwestuje w nowe pokolenie piłkarzy
  CSR - Sport 2018-06-21 LOTOS inwestuje w nowe pokolenie piłkarzy

  Turniej piłkarski  LOTOS Junior Cup startuje 24 czerwca 2018 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Malborku.Tegoroczne rozgrywki to już szósta edycja sportowych zmagań młodych piłkarzy. Zawody są jednocześnie podsumowaniem kolejnego sezonu działalności programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM.

  wiecej
 • Stukrotne „dziękujemy” od piłkarzy dla kibiców
  Ogólne 2018-06-20 Stukrotne „dziękujemy” od piłkarzy dla kibiców

  Na stronie naj.lotos.pl kibice mogą wygenerować krótkie, imienne podziękowania za wsparcie wypowiadane przez piłkarzy Reprezentacji Polski.

  wiecej
 • LOTOS wśród liderów Rankingu Odpowiedzialnych Firm
  CSR 2018-06-18 LOTOS wśród liderów Rankingu Odpowiedzialnych Firm

  Grupa LOTOS zajęła 2. miejsce w kategorii „Paliwa, energetyka, wydobycie” w tegorocznej XII już edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm. W całym zestawieniu spółka uplasowała się na 6. pozycji. Wyniki ogłoszono podczas gali, która odbyła się 15 czerwca w Akademii Koźmińskiego w Warszawie.

  wiecej
 • Robert Kubica promuje markę Dynamic
  Działalność handlowa 2018-06-12 Robert Kubica promuje markę Dynamic

  Od początku czerwca LOTOS oferuje na stacjach nową linię napojów energetycznych Dynamic. Natomiast w lipcu do sieci sprzedaży wchodzi pierwszy z nowej linii w pełni syntetycznych, energooszczędnych i zaawansowanych technologicznie olejów silnikowych. Ambasadorem marki Dynamic jest Robert Kubica.

  wiecej
 • Zarząd Grupy LOTOS w pełnym składzie
  Ogólne 2018-06-11 Zarząd Grupy LOTOS w pełnym składzie

  Od 11 czerwca 2018 Zarząd Grupy LOTOS S.A. działa w pełnym składzie. Rada Nadzorcza od tego dnia powołała do składu Zarządu spółki pana Roberta Sobkowa. Nieco wcześniej – od 22 maja br. do składu Zarządu X kadencji zostali powołani panowie: Mateusz A. Bonca, Jarosław Kawula oraz Patryk Demski.

  wiecej
 • Energa i LOTOS łączą siły dla seniorów
  CSR - Społeczna 2018-05-25 Energa i LOTOS łączą siły dla seniorów

  Ruszył program „Dynamiczni Seniorzy z Energią” adresowany do osób 55+ chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i zadbać o zdrowie. W 15 miejscowościach województwa pomorskiego odbędą się Gminne Dni Seniora, cotygodniowe zajęcia sportowe i konsultacje medyczne.

  wiecej
 • Gwiazdy sportu i klienci LOTOSU w specjalnych koszulkach kibica
  Ogólne 2018-05-23 Gwiazdy sportu i klienci LOTOSU w specjalnych koszulkach kibica

  Błaszczykowski, Stoch oraz Kubica mają już wyjątkowe koszulki kibica, które od 23 maja dostępne są dla wszystkich klientów stacji paliw LOTOS. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy zbierać naklejki, które otrzymuje się za zatankowanie paliwa lub zakupy produktów marek własnych – Cafe Punkt, LOTOS i Dynamic. Promocja potrwa do 17 lipca lub do wyczerpania zapasów koszulek.

  wiecej
 • LOTOS ze Srebrnym Listkiem Polityki wśród krajowych liderów CSR
  CSR 2018-05-22 LOTOS ze Srebrnym Listkiem Polityki wśród krajowych liderów CSR

  Grupa LOTOS została 21 maja po raz kolejny nagrodzona Listkiem CSR tygodnika Polityka. Wyróżnienie jest wyrazem uznania dla strategii i działań realizowanych przez LOTOS w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Potwierdza ono mocną pozycję LOTOSU w elitarnym gronie liderów zrównoważonego rozwoju w naszym kraju.

  wiecej
 • Udana akcja gaśnicza na terenie rafinerii
  Ogólne 2018-05-20 Udana akcja gaśnicza na terenie rafinerii

  Przed godziną 8 rano, na terenie rafinerii w Gdańsku doszło do zapalenia się pompy w parku zbiorników. Cała akcja gaśnicza trwała łącznie 30 minut. 

  wiecej
 • Wybrano członków Zarządu Grupy LOTOS X kadencji
  Ogólne 2018-05-18 Wybrano członków Zarządu Grupy LOTOS X kadencji

  Rada Nadzorcza Grupy LOTOS S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska w Zarządzie gdańskiego koncernu. Prezesem Zarządu spółki został wybrany Mateusz A. Bonca. Do składu Zarządu X kadencji od 22 maja wejdą również Jarosław Kawula oraz Patryk Demski.

  wiecej