Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • Zmiany w składzie zarządu LOTOS Petrobaltic
  Ogólne 2017-02-14 Zmiany w składzie zarządu LOTOS Petrobaltic

  Rada Nadzorcza dokonała dziś zmian w składzie zarządu spółki w związku z rezygnacją Marcina Jastrzębskiego, prezesa Zarządu Grupy LOTOS S.A., z funkcji prezesa LOTOS Petrobaltic S.A.

  wiecej
 • W nowy rok z ISUZU
  Ogólne 2017-02-14 W nowy rok z ISUZU

  Od początku tego roku olej LOTOS Quazar ISZ SAE 10W-40 jest produktem przeznaczonym do zastosowań w nowoczesnych pickupach ISUZU. To efekt kilkunastomiesięcznej pracy ekspertów z obu firm, w następstwie której powstał olej, którego parametry przewyższają wymogi międzynarodowych klasyfikacji i producenta w zakresie gwarancji silnika.

  wiecej
 • Wielodzietne rodziny oszczędzają na stacjach sieci LOTOS
  Działalność handlowa 2017-02-13 Wielodzietne rodziny oszczędzają na stacjach sieci LOTOS

  Ponad 1 mln zł zaoszczędziły wielodzietne rodziny korzystające z Karty Dużej Rodziny (KDR) na stacjach paliw sieci LOTOS. 

  wiecej
 • LOTOS Kolej wśród najbardziej dynamicznych polskich firm
  Ogólne 2017-02-10 LOTOS Kolej wśród najbardziej dynamicznych polskich firm

  W lutowym wydaniu miesięcznika Forbes Polska, opublikowano listę Diamentów Forbesa 2017 – ranking najbardziej dynamicznych polskich firm. Zestawienie pokazuje olbrzymi sukces spółki LOTOS Kolej, która zajęła trzecie miejsce w województwie pomorskim oraz 31. miejsce w kategorii ogólnej firm z przychodem ponad 250 mln zł. LOTOS Kolej jest też najwyżej sklasyfikowaną firmą transportową w kraju.

  wiecej
 • Raport UOKiK o jakości paliw w Polsce. LOTOS oceniony pozytywnie
  Ogólne 2017-02-09 Raport UOKiK o jakości paliw w Polsce. LOTOS oceniony pozytywnie

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) skontrolował co siódmą stację paliw w sieci LOTOS. Na każdej z nich jakość paliw była zgodna z wymaganiami.

  wiecej
 • Wspieramy najlepszych
  Kariera 2017-01-31 Wspieramy najlepszych

  W styczniu Perspektywy ogłosiły wyniki XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych. Pierwsze miejsce na podium wśród techników województwa pomorskiego oraz Złotą Tarczę zdobyło Technikum nr 8 w CKZiU nr 2 w Gdańsku, z którym od wielu lat współpracuje Grupa LOTOS.

  wiecej
 • LOTOS otworzył dwunastą restaurację SUBWAY
  Działalność handlowa 2017-01-27 LOTOS otworzył dwunastą restaurację SUBWAY

  W styczniu br. LOTOS otworzył dwunastą restaurację SUBWAY. Tym razem w Gdańsku, koło terminalu kontenerowego DCT (woj. pomorskie). W lutym spółka otwiera kolejne dwa punkty w Miejscach Obsługi Podróżnych przy A4 – MOP Kozłów oraz MOP Rachowice (woj. śląskie). 

  wiecej
 • Budowa zimą nie zwalnia tempa
  EFRA 2017-01-27 Budowa zimą nie zwalnia tempa

  Na początku stycznia 2017 zaawansowanie całego Projektu EFRA przekroczyło 54%, przy planowanym poziomie zaawansowania 37,2%, Nad głównym placem budowy górują dwa nowe kominy. Obok EC trwa  prefabrykacja czterech dużych zbiorników sekcji odwadniania koksu.

  wiecej
 • Następcy mistrza rywalizowali w Zakopanem
  CSR 2017-01-26 Następcy mistrza rywalizowali w Zakopanem

  Zakończyły się zmagania drugiej z czterech edycji zawodów Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup. Konkurs odbył się w Zakopanem, w zimowej stolicy Polski, gdzie chwilę wcześniej o najwyższe trofea Pucharu Świata walczyli reprezentanci polskiej kadry związani z programem – Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Jan Ziobro. Turniej rozegrano w dniach 24-26 stycznia.

  wiecej
 • LOTOS Cup powraca do Zakopanego!
  CSR - Sport Alicja Kosman/PZN, 2017-01-23 LOTOS Cup powraca do Zakopanego!

  Druga edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2017 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej zostanie zorganizowana w dniach 24-26 stycznia 2017 roku na skoczniach narciarskich HS-38, HS-72 i HS-94 w Zakopanem oraz na trasie biegowej COS Zakopane. Tym samym po niespełna trzech latach przerwy LOTOS Cup powraca do zimowej stolicy Polski.

  wiecej