Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • LOTOS Biznes najlepszą kartą paliwową
  Nagrody 2017-06-23 LOTOS Biznes najlepszą kartą paliwową

  W plebiscycie internetowym „Fleet Derby 2017” specjaliści i menadżerowie z branży flotowej uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową.

  wiecej
 • Kreujemy modę na prawidłowe zapinanie pasów
  CSR - Społeczna 2017-06-22 Kreujemy modę na prawidłowe zapinanie pasów

  Rusza 4. edycja kampanii społecznej „LOTOS – Mistrzowie w pasach”. Działania będą prowadzone podczas wakacji na stacjach paliw LOTOS w całej Polsce. Na tzw. pit stopach eksperci bezpieczeństwa ruchu drogowego przeprowadzą instruktaże prawidłowego zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodzie oraz poprawnego montowania fotelików dla dzieci. Pierwszy przystanek to stacja przy ul. Cienistej 14 C w Gdańsku, na którą zapraszamy 22 czerwca (czwartek) w godz. 13.00 – 19.00.

  wiecej
 • Wyjątkowa kolekcja szklanek na stacjach LOTOS
  Działalność handlowa 2017-06-21 Wyjątkowa kolekcja szklanek na stacjach LOTOS

  Od 21 czerwca do 20 sierpnia na stacjach paliw sieci LOTOS do zdobycia jest kolekcja szklanek z wizerunkami piłkarzy Reprezentacji Polski.

  wiecej
 • LOTOS Kolej na podium rankingu TSL
  Działalność handlowa 2017-06-21 LOTOS Kolej na podium rankingu TSL

  Spółka LOTOS Kolej zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim rankingu firm z branży transportu, spedycji i logistyki zorganizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. 

  wiecej
 • Diament Forbesa dla LOTOS Kolej
  Działalność handlowa 2017-06-19 Diament Forbesa dla LOTOS Kolej

  Dynamiczny rozwój LOTOS Kolej został doceniony przez prestiżowy miesięcznik Forbes Polska. Podczas gali Diamentów Forbesa w Sopocie spółka otrzymała wyróżnienie, tym samym zajęła miejsce na podium wśród największych firm na Pomorzu, które osiągnęły najwyższy wzrost swojej wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.

  wiecej
 • LOTOS wypłaci dywidendę
  Ogólne 2017-06-14 LOTOS wypłaci dywidendę

  14 czerwca 2017 r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy LOTOS S.A. podjęło uchwałę w sprawie podziału zysku spółki za 2016 r. ZWZ postanowiło przeznaczyć kwotę 184 873 362 zł na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy.

   

  wiecej
 • Asfalty LOTOSU wzmocnią dno DCT
  Działalność handlowa 2017-06-12 Asfalty LOTOSU wzmocnią dno DCT

  Asfalty drogowe, produkowane i sprzedawane przez LOTOS Asfalt, znajdziemy na większości dróg w całej Polsce. Jednak zupełną nowością jest zastosowanie ich w mieszance mineralno-asfaltowej wzmacniającej dno basenu terminala DCT2 w Gdańsku. Ten nowatorski, jak na polskie warunki, projekt zrealizowały wspólnie spółki: Besix, NDI, Masfalt z Grupy CRH oraz LOTOS Asfalt.

  wiecej
 • „NAJ nie bierze się znikąd”
  Ogólne 2017-06-12 „NAJ nie bierze się znikąd”

  LOTOS wystartował z kampanią wizerunkową pod hasłem „NAJ nie bierze się znikąd”. Ma ona przypomnieć odbiorcy, że najlepsze wyniki osiągane w jakiejkolwiek dziedzinie życia nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z ciężkiej pracy, pasji i nieustannego dążenia do rozwoju i postępu.
  Hasło „NAJ nie bierze się znikąd” można zastosować zarówno w obszarze produkcji najwyższej jakości paliw, jak i przy walce o osiąganie najwyższych wyników sportowych.

  wiecej
 • Filtracja, jakiej na świecie jeszcze nie było
  Działalność rafineryjna 2017-06-06 Filtracja, jakiej na świecie jeszcze nie było

  LOTOS wyprodukuje więcej paliw dzięki innowacyjnej metodzie oczyszczania hydrowaksu, czyli nieprzereagowanego oleju (UCO) z hydrokrakingu MHC.

  wiecej
 • LOTOS wspiera Krajową Ligę Innowacji
  Ogólne 2017-06-05 LOTOS wspiera Krajową Ligę Innowacji

  Z inicjatywy Instytutu Sobieskiego 1. czerwca wystartowała Krajowa Liga Innowacji, która prowadziła będzie klasyfikację najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw. Partnerem wspierającym Ligi została Grupa LOTOS, która swój rozwój od lat opiera na rozwiązaniach innowacyjnych.

  wiecej