Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • „Nasza historia ma dwa kolory. Nie pisz na fladze.” Rusza kampania społeczna Narodowego Centrum Kultury i Grupy LOTOS
  CSR - Społeczna 2018-04-25 „Nasza historia ma dwa kolory. Nie pisz na fladze.” Rusza kampania społeczna Narodowego Centrum Kultury i Grupy LOTOS

  2 maja 2018 roku startuje kampania społeczna zainicjowana przez Grupę LOTOS wspólnie z Narodowym Centrum Kultury oraz partnerami: programem Niepodległa, TVP i Polskim Radiem. Celem kampanii „Nasza historia ma dwa kolory. Nie pisz na fladze.” jest zwiększenie świadomości Polaków na temat wartości barw i symboli narodowych oraz ich poprawnego wykorzystywania.

  wiecej
 • Pomorscy liderzy bezpieczeństwa w LOTOSIE
  Ogólne 2018-04-25 Pomorscy liderzy bezpieczeństwa w LOTOSIE

  Pomorskie Forum Liderów Bezpieczeństwa odbędzie się 26 kwietnia na Stadionie Energa Gdańsk. Dzień wcześniej jego uczestnicy zwiedzą rafinerię Grupy LOTOS w Gdańsku. O kulturze bezpieczeństwa, nauce ze zdarzeń i innowacjach w obszarze BHP opowiedzą prelegenci z Dovista Polska, Flextronix International Poland, Ashland Specialities Poland, DCT Gdańsk, LPP oraz Grupy LOTOS, która jest organizatorem wydarzenia.

  wiecej
 • Ambasadorzy Marki Olejowej LOTOS
  Działalność handlowa 2018-04-24 Ambasadorzy Marki Olejowej LOTOS

  Spółka LOTOS Oil przy udziale sprawdzonych i zaufanych partnerów biznesowych stworzyła sieć Ambasadorów Marki Olejowej LOTOS.

  wiecej
 • Paliwa alternatywne coraz ważniejsze dla Grupy LOTOS
  Ogólne 2018-04-20 Paliwa alternatywne coraz ważniejsze dla Grupy LOTOS

  20 kwietnia br. w Warszawie Grupa LOTOS inicjuje współpracę z Pocztą Polską oraz Telewizją Polską w sprawie poszukiwania synergii biznesowych wspierających rozwój transportu niskoemisyjnego w Polsce. 

  wiecej
 • LOTOS i PGNiG będą rozwijać rynek LNG nad Bałtykiem
  Działalność handlowa 2018-04-19 LOTOS i PGNiG będą rozwijać rynek LNG nad Bałtykiem

  LOTOS Asfalt oraz PGNiG Obrót Detaliczny spółki z Grupy Kapitałowej LOTOS i PGNiG będą wspólnie oferowały usługę bunkrowania statków paliwem LNG, pochodzącym z Terminala Gazowego w Świnoujściu. Umowa o współpracy została popisana 19 kwietnia br. podczas konferencji, poświęconej przyszłości LNG jako paliwa żeglugowego na Bałtyku. Porozumienie ma wymiar handlowy i ekologiczny, pozwoli także na szersze komercyjne wykorzystanie gazoportu w Świnoujściu.

  wiecej
 • Gdańska Siesta z LOTOSEM
  CSR - Kultura 2018-04-16 Gdańska Siesta z LOTOSEM

  Siesta LOTOS Festival 2018 potrwa od 19 do 22 kwietnia. Gdańsk stanie się światową stolicą muzyki world, fado, jazzu i kultury luzofońskiej.Na słuchaczy czeka dziesięć koncertów, które odbędą się w Filharmonii Bałtyckiej i Starym Maneżu. Już po raz siódmy LOTOS jest sponsorem wydarzenia, a po raz pierwszy sponsorem tytularnym.

  wiecej
 • LOTOS wśród Gwiazd Jakości Obsługi
  Działalność handlowa 2018-04-09 LOTOS wśród Gwiazd Jakości Obsługi

  Spółka LOTOS Paliwa została uhonorowana Gwiazdą Jakości Obsługi 2018 w kategorii stacje paliwowe. Konsumenci najwyżej ocenili sieć marki LOTOS pod względem wyglądu miejsca obsługi i poziomu zadowolenia.

  wiecej
 • Gdyńskie autobusy pojadą na wodorze z LOTOSU
  Ogólne 2018-04-03 Gdyńskie autobusy pojadą na wodorze z LOTOSU

  Ekologiczne paliwo przyszłości zasili gdyńskie autobusy. Grupa LOTOS podpisała list intencyjny z Gminą Miasta Gdyni, który zakłada realizację dostaw wodoru do napędu autobusów z ogniwami paliwowymi. LOTOS planuje budowę instalacji oczyszczania oraz stację dystrybucji i tankowania wodoru w Gdańsku.

  wiecej
 • Robert Kubica ambasadorem marki LOTOS
  Ogólne 2018-03-29 Robert Kubica ambasadorem marki LOTOS

  Grupa LOTOS została oficjalnym partnerem Roberta Kubicy w sezonie wyścigowym 2018. Spółka naftowa zapowiada udział sportowca, jako swojego ambasadora, w promocji m. in. nowej linii w pełni syntetycznych, energooszczędnych i zaawansowanych technologicznie syntetycznych olejów silnikowych LOTOS Quazar Dynamic, czy też nowej linii napojów energetycznych LOTOS Dynamic, która wkrótce zadebiutuje na rynku.

  wiecej
 • LOTOS nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy
  Sponsoring sportowy 2018-03-23 LOTOS nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy

  Grupa LOTOS otrzymała nagrody DEMES 2017 w kategoriach „Sponsor Sportu” oraz „Kampania Marketingowa” za dokonania sponsoringowe i kampanię „NAJ nie bierze się znikąd”.

  wiecej