Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • Navigator przygotowany do zajęć
  Ogólne 2018-08-14 Navigator przygotowany do zajęć

  Od 14 sierpnia do katalogu nagród programu premiowego Navigator dołącza 10 nowych produktów  przygotowanych z myślą o tych, którzy już 3 września ponownie zapełnią szkolne korytarze. Kategoria „Uczniowski niezbędnik” powiększyła się przede wszystkim o młodzieżowe torby i plecaki.

  wiecej
 • Robert Kubica w nowej kampanii produktów LOTOS Dynamic
  Działalność handlowa 2018-08-13 Robert Kubica w nowej kampanii produktów LOTOS Dynamic

  Grupa LOTOS startuje z nową kampanią napojów energetycznych Dynamic oraz olejów LOTOS Quazar Dynamic. Ambasadorem marki Dynamic jest Robert Kubica, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Kampania składa się z dwóch filmów. Pierwsza do telewizji trafia reklama napojów Dynamic.

  wiecej
 • Sport akademicki pod skrzydłami LOTOSU
  CSR - Sport 2018-08-13 Sport akademicki pod skrzydłami LOTOSU

  Grupa LOTOS S.A. została Głównym Sponsorem Akademickiego Związku Sportowego oraz Głównym Sponsorem Akademickiej Reprezentacji Polski. Studenci występują w barwach LOTOSU podczas tegorocznego cyklu Akademickich Mistrzostw Świata.

  wiecej
 • LOTOS mecenasem głównym filmu "Kamerdyner"
  Ogólne 2018-08-10 LOTOS mecenasem głównym filmu "Kamerdyner"

  "Kamerdyner" otworzy 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie nominowany jest do Złotych Lwów. Najnowszy film Filipa Bajona wejdzie do kin 21 września.

  wiecej
 • Druga stacja sieci LOTOS w Mławie
  Działalność handlowa 2018-08-10 Druga stacja sieci LOTOS w Mławie

  7 sierpnia br. sieć stacji paliw LOTOS otworzyła nowy obiekt w miejscowości Mława. To stacja własna, która znajduje się w centrum miasta, przy drodze wojewódzkiej nr 544, na trasie pomiędzy Działdowem a Przasnyszem. 

  wiecej
 • Bardzo dobre półrocze dla LOTOSU
  Ogólne 2018-08-09 Bardzo dobre półrocze dla LOTOSU

  W pierwszym półroczu 2018 r. Grupa Kapitałowa LOTOS wypracowała ponad 850 mln zł zysku netto (+50% r/r). Rafineria przerobiła w tym czasie ponad 5 mln t surowca (+25,5% r/r), którego ponad 36% pochodziło z kierunku innego niż rosyjski. Pomimo niższego poziomu marż rafineryjnych oraz słabszego kursu USD/PLN, koncern osiągnął prawie 1,4 mld zł skonsolidowanego zysku EBITDA wg LIFO.

  wiecej
 • LOTOS Petrobaltic ćwiczy na Bałtyku
  Działalność wydobywcza 2018-08-08 LOTOS Petrobaltic ćwiczy na Bałtyku

  Na początku sierpnia załogi statków „Apatyth”, „Bazalt” i platformy LOTOS Petrobaltic operującej na złożu B8 ćwiczyły zwalczanie rozlewów olejowych. 

  wiecej
 • Jubileuszowa edycja na 100-lecie niepodległości
  CSR - Sport fot. Szymon Gruchalski, 2018-08-03 Jubileuszowa edycja na 100-lecie niepodległości

  W sobotę (4 sierpnia) rusza 75. Tour de Pologne UCI World Tour – Narodowy Wyścig Niepodległości. Grupa LOTOS już po raz ósmy jest Oficjalnym Sponsorem tego wydarzenia oraz Sponsorem premii „Najlepszy Polak”. Na starcie w Krakowie stanie 154 kolarzy z 22 ekip, w tym 16 Polaków. Przed zawodnikami do pokonania jest w sumie 1025 kilometrów.

  wiecej
 • 12. stacja sieci LOTOS w Świętokrzyskiem
  Działalność handlowa 2018-07-12 12. stacja sieci LOTOS w Świętokrzyskiem

  Od lipca kierowcy jadący drogą krajową nr 79 z Sandomierza do Krakowa mogą już tankować najwyższej jakości paliwa na nowej stacji partnerskiej LOTOSU. Obiekt mieści się w Osieku, przy ul. Połanieckiej 21.

  wiecej
 • Nowy mercedes dla LOTOS Straż
  Ogólne 2018-07-10 Nowy mercedes dla LOTOS Straż

  Spółka LOTOS Straż wzbogaciła się o nowoczesny wóz strażacki. Jeden z największych pojazdów tego typu w Polsce może być wykorzystywany do długotrwałych akcji gaśniczych.

  wiecej