Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Karta Motocyklisty Navigator to pakiet korzyści uwzględniający potrzeby posiadaczy motocykli

1. Kupony zniżkowe: 2 Hot dogi za 6,50 zł oraz kawa za 3 zł za zaatakowanie minimum 15 l dowolnego paliwa Pb

2. Podwójne punkty Navigator za zatankowanie do 20 l dowolnego paliwa Pb (rabat obowiązuje maksymalnie do 20 l) – oznacza to, że przy tankowaniu powyżej 20 l, punkty Navigator są naliczane podwójnie do 20 l, a powyżej tej wartości naliczane są standardowo, wg zasad Navigatora.

3. Rabat 10 gr/l za zatankowanie do 20 l dowolnego paliwa Pb (rabat obowiązuje maksymalnie do 20 l) – oznacza to, że przy tankowaniu powyżej 20 l, zniżka 10 gr/l naliczana jest do 20 l, a powyżej tej wartości naliczane są standardowo, wg zasad Navigatora.

* Rabaty dotyczą wyłącznie transakcji zakupu paliwa maksymalnie do 20 litrów, w okresie od 13.06 do 30.09.2016 r. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami LOTOS, rabatami, a także nie dotyczą transakcji dokonywanych z użyciem kart LOTOS Biznes lub innych kart paliwowych akceptowanych na stacjach paliw LOTOS.

Jesteś Motocyklistą a nie masz jeszcze Karty Motocyklisty Navigator? Odbierz ją już dziś!

 1. Przyjedź swoim motocyklem lub skuterem na stację paliw LOTOS biorącą udział w programie Navigator.
 2. Dokonaj zakupu produktów lub usług skutkujących przyznaniem pierwszych punktów Navigator, zgodnie z Regulaminem Programu.
 3. Poproś sprzedawcę o Kartę Motocyklisty Navigator
 4. Zarejestruj się na www.lotosnavigator.pl lub w aplikacji mobilnej „LOTOS dla kierowcy”, a dodatkowo otrzymasz ekstra punkty!

Oferta korzyści dla posiadaczy Karty Motocyklisty Navigator obowiązuje do 30.09.2016 r. Od 1.10.2016 r. Karty Motocyklisty Navigator będzie działać, jak standardowa Karta Navigator.

pdf Lista stacji biorących udział w promocji Motokarty 2016.pdf