LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Główne zadania Zarządzającego Stacją Paliw:

  1. prowadzenie stacji paliw LOTOS zgodnie ze standardami korporacyjnymi
    • przeprowadzanie rekrutacji pracowników stacji paliw
    • organizacja pracy i prowadzenie dokumentacji podległego personelu
    • wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie standardów i promocji w celu zwiększenia konkurencyjności danej stacji paliw
  2. budowanie zespołu nastawionego na cel ilościowy i jakościowy
    • realizacja celów sprzedażowych
    • maksymalizacja potencjału sprzedażowego stacji
  3. bieżąca dbałość o majątek stacji

Wymagania na stanowisko Zarządzającego Stacją Paliw:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • wniesienie wymaganego zabezpieczenia finansowego
  • doświadczenie w  pracy w handlu detalicznym na stacji paliw
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pow. 5 osób
  • obsługa programów komputerowych w ramach pakietu MS Office
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • uczciwość i rzetelność w prowadzeniu własnego biznesu
  • nastawienie na realizację zadań

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie zależne od wyników

Dodatkowe informacje:

  • LOTOS Paliwa Spółka z o.o. przekazuje wybranemu kandydatowi prowadzenie stacji po podpisaniu standardowej umowy regulującej zasady współpracy pomiędzy Spółką i firmą Prowadzącego stację
  • Przed objęciem stacji wybrany kandydat uczestniczy w zaawansowanym szkoleniu