LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pracownik stacji

Numer ogłoszenia: 1/stacja paliw/02/2018
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Swarzędz
Ulica: ul. Cieszkowskiego 100/102
Termin przyjmowania zgłoszeń: 18.02.2018

PRACOWNIK STACJI PALIW

WYMAGANIA
• wykształcenie średnie
• mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• umiejętność szybkiego działania i organizowania pracy własnej
• odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
• ukierunkowanie na obsługę Klienta na najwyższym poziomie
• mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

PODSTAWOWE ZADANIA
• obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa Sp. z o.o.
• obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi  przepisami
• dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa
• aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych
• pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług

OFERUJEMY
• pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• możliwość awansu zawodowego w ramach struktury firmy
• wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
• elastyczny czas pracy
• możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV  oraz listu motywacyjnego.

Administratorem zebranych danych osobowych jest LOTOS Paliwa z siedzibą: ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  w celach rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Obrazek zabezpieczający