Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header

OFERTA PARTNERSTWA HANDLOWEGO LOTOS

Dołącz do rozpoznawalnej i dynamicznie rozwijającej się sieci stacji paliw! Pod marką LOTOS funkcjonuje obecnie już blisko 500 obiektów, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. Wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak ostatnio przyznana Gwiazda Jakości Obsługi 2018 w kategorii stacje paliwowe. 

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy posiadają już funkcjonującą na rynku stację paliw i chcieliby skutecznie rywalizować z konkurencją pod skrzydłami LOTOS. Czekamy również na zgłoszenia od firm, które tę unikalną wiedzę (jaką jest prowadzenie biznesu w branży paliwowej) chcą zdobyć razem z nami.

>> ZOSTAŃ PARTNEREM HANDLOWYM LOTOSU – WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ! <<

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu kontaktowym jest Grupa LOTOS S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-718) przy ul. Elbląskiej 135. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016, poz. 922) wyłącznie w celach związanych z ofertą partnerstwa handlowego spółki LOTOS Paliwa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.