Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Przetwarzanie danych osobowych w LOTOS Ochrona Sp. z o.o. regulują przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”) oraz krajowe przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych.

U administratora danych osobowych został wyznaczony inspektor ochrony danych Pani Magdalena Giermakowska, z którym można się skontaktować poprzez e-mail iod@lotosochrona.pl lub pisemnie pod adresem LOTOS Ochrona Sp. z o.o., ul. Elbląska 135 80-718 Gdańsk, z dopiskiem „Inspektor ochrony danych”.

Inspektor ochrony danych zapewnia pełną poufność komunikacji z osobami, których dane dotyczą. Zgodnie z art. 38 ust. 5 Rozporządzenia inspektor ochrony danych jest zobowiązany do zachowania tajemnicy lub poufności co do wykonywania swoich zadań – zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych, jeśli wysyłasz zapytanie na ogólny email LOTOS Ochrona Sp. z o.o.pdf
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w nagraniach rozmów telefonicznych.pdf
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kontrahentów.pdf