Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku oraz trendy na świecie w maju 2011 został uroczyście zainaugurowany ekonomiczny segment stacji paliw – LOTOS Optima.

Dynamicznie rozwijając sieć ekonomiczną koncern LOTOS gwarantuje swoim klientom dostęp do najwyższej jakości paliw po niższej cenie. Stacje LOTOS Optima są w każdym aspekcie „zoptymalizowane”, co znajduje odzwierciedlenie w ściśle zdefiniowanej ofercie paliwowej i pozapaliwowej. Stacje LOTOS Optima oferują podstawowe usługi związane z podróżowaniem – akceptowane są karty flotowe LOTOS Biznes oraz pozostałe karty płatnicze. Optymalizacja oferty pozwoliła na ograniczenie kosztów i tym samym stworzenie atrakcyjniejszych warunków cenowych dla tych klientów, którzy koncentrują się na ekonomice podróżowania, nie są natomiast zainteresowani dodatkowymi benefitami świadczonymi przez sieć premium.

LOTOS Optima to także wyjątkowa oferta dla wszystkich partnerów pragnących współpracować ze spółką LOTOS Paliwa. Dla tych, którzy w ramach umowy franczyzowej już posiadają stacje w segmencie Premium, a chcą zróżnicować ofertę, oraz tych, którzy chcą rozpocząć współpracę w segmencie ekonomicznym.

W sieci LOTOS Optima obecnie funkcjonuje ponad 101 stacji paliw, znajdujących się na terenie całego kraju.