Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • Robert Kubica ambasadorem marki LOTOS
  Ogólne 2018-03-29 Robert Kubica ambasadorem marki LOTOS

  Grupa LOTOS została oficjalnym partnerem Roberta Kubicy w sezonie wyścigowym 2018. Spółka naftowa zapowiada udział sportowca, jako swojego ambasadora, w promocji m. in. nowej linii w pełni syntetycznych, energooszczędnych i zaawansowanych technologicznie syntetycznych olejów silnikowych LOTOS Quazar Dynamic, czy też nowej linii napojów energetycznych LOTOS Dynamic, która wkrótce zadebiutuje na rynku.

  wiecej
 • LOTOS Oil Laureatem konkursu TERAZ POLSKA
  Nagrody 2017-05-31 LOTOS Oil Laureatem konkursu TERAZ POLSKA

  Na poniedziałkowej Gali Laureatów Konkursu TERAZ POLSKA w Warszawie, 29 maja, uznanie Kapituły Godła uzyskał produkt spółki LOTOS Oil TURDUS POWERTEC 5100FE SAE 5W-30.

  wiecej
 • W nowy rok z ISUZU
  Ogólne 2017-02-14 W nowy rok z ISUZU

  Od początku tego roku olej LOTOS Quazar ISZ SAE 10W-40 jest produktem przeznaczonym do zastosowań w nowoczesnych pickupach ISUZU. To efekt kilkunastomiesięcznej pracy ekspertów z obu firm, w następstwie której powstał olej, którego parametry przewyższają wymogi międzynarodowych klasyfikacji i producenta w zakresie gwarancji silnika.

  wiecej
 • Transmil nagrodzony przez profesjonalistów
  Działalność handlowa 2016-11-14 Transmil nagrodzony przez profesjonalistów

  Na XI Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania, Napędów i Mechatroniki złoty medal i pierwsze miejsce otrzymał olej Transmil Extra XSP z LOTOS Oil, jako najlepszy produkt w kategorii „Nowe Maszyny i Technologie”. Targi odbywały się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

  wiecej
 • LOTOS Oil na targach Transexpo
  Działalność handlowa 2016-10-24 LOTOS Oil na targach Transexpo

  Spółka LOTOS Oil była jednym ze 164 wystawców z 12 krajów, którzy przedstawili swoją ofertę na XIII Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo w Kielcach.

  wiecej
 • Ultranowoczesny Turdus już w ofercie LOTOS Oil
  Ogólne 2016-09-14 Ultranowoczesny Turdus już w ofercie LOTOS Oil

  LOTOS Oli systematyzuje ofertę olejów silnikowych – od klasycznych olejów typu TURDUS przeznaczonych do samochodów starszych, do nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie linii TURDUS POWERTEC – najnowszego produktu spółki. TURDUS POWERTEC 5100 FE SAE 5W-30 to najbardziej zaawansowany technologicznie i energooszczędny syntetyczny olej silnikowy typu UHPDO o obniżonej zawartości SAPS. TURDUS Powertec 5100 FE SAE 5W-30 to produkt, o którym od dawna marzyli posiadacze flot samochodów złożonych z pojazdów różnych producentów.

  wiecej
 • LOTOS Oil umacnia pozycję w żegludze morskiej
  Działalność handlowa 2016-06-23 LOTOS Oil umacnia pozycję w żegludze morskiej

  Dzięki wprowadzeniu na rynek nowych olejów smarowych spełniających z wyprzedzeniem obowiązujące normy w zakresie zawartości siarki LOTOS Oil rozszerzył swoją ofertę skierowaną do klientów w sektorze transportu wodnego.

  wiecej
 • LOTOS Oil dla wojska i obronności
  Działalność handlowa 2016-06-15 LOTOS Oil dla wojska i obronności

  Od blisko dwudziestu lat LOTOS Oil dostarcza środki smarne dla różnych rodzajów sił zbrojnych Polski. W tym roku mija też dziesięć lat od uzyskania przez LOTOS Oil certyfikatu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami systemu AQAP 2110. Oznacza to, że produkty spółki spełniają wymagania i kryteria stawiane wszystkim dostawcom produktów dla sił zbrojnych państw członkowskich Paktu Północnoatlantyckiego.

  wiecej
 • LOTOS Oil pomorskim laureatem Diamentów Forbesa
  Działalność handlowa 2015-08-21 LOTOS Oil pomorskim laureatem Diamentów Forbesa

  Spółka LOTOS Oil znalazła się w gronie 13 wyróżnionych firm z regionu w kategorii największych polskich firm o przychodach powyżej 250 mln złotych. Diamenty Forbesa to jedna z najważniejszych nagród przyznawanych rokrocznie polskim przedsiębiorstwom.

  wiecej
 • Wszechstronna oferta olejowa. Nowa linia olejów LOTOS Synthetic
  Działalność handlowa 2015-06-17 Wszechstronna oferta olejowa. Nowa linia olejów LOTOS Synthetic

  LOTOS Oil wprowadził do oferty cztery nowoczesne oleje syntetyczne przeznaczone do samochodów pogwarancyjnych. Linia olejów LOTOS Synthetic z formułą Extended Engine Protection to propozycja kierowana do blisko 20 tysięcy działających w Polsce warsztatów i serwisów niezależnych.

  wiecej