Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Polecamy poniższe wydarzenia, które odbędą się w najbliższym czasie.

Ogólne

Pierwszy weekend lipca prezentuje się następująco:

W piątek 5 lipca w Molotece, przy wejściu numer 53 i 54 w Brzeźnie rozpoczną się gorące koncerty Soulfreak Kollektiv i Pookachu CONGO. W sobotę, 6 lipca wystąpią Piotrovsky, Ceri i RASSA VOCAL. Startujemy o 21:00. Po więcej szczegółów dołączcie do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/704313010030504/

Lato w pełni, a imprezy już od środy. Czemu nie! Od 10 lipca Moloteka rusza z cyklicznymi imprezami, w każdą środę i czwartek. Imprezy rozkręcać będą dobrze Wam znani Rezydenci klubu! Będzie się działo!

LOTOS Stadion Letni

W ten weekend rozpoczyna się Puchar Polski Kobiet PZPN. Rozgrywki startują w piątek i sobotę od godz. 9:00 do 20:00, a w niedzielę od 9:00 do 17:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania! Szczegółowy plan znajdziecie na: https://www.facebook.com/stadionletni/

Trwają Regaty LOTOS Nord Cup Gdańsk

Rozgrywane przy gdańskich plażach, są jednymi z najważniejszych wydarzeń żeglarskich w Polsce. Od lat integrują zarówno początkujących sportowców jak i najlepszych, najaktywniejszych żeglarzy. Te niezwykle emocjonujące wyścigi są organizowane już po raz czternasty.

5-7 lipca zapraszamy na Mistrzostwa Polski: Nautica 450, Słonka, Puchar Polski: Finn, 420, Flying Dutchman.

5 lipca otwarcie miasteczka regatowego w Marinie Gdańsk, ul. Szafarnia 6. Miasteczko jest otwarte w godzinach 8.00-20.00 od 5.07 do 8.07.

6 lipca rozegrany zostanie Bursztynowy Puchar Neptuna: jachty morskie ORC KWR OPEN, a o godz. 20.00 wręczenie nagród o na scenie na Ołowiance.

6-7 lipca rozpczniemy Puchar Zatoki Gdańskiej – Pantaenius Nord Cup Classic. Wystartują w nim jachty morskie ORC KWR OPEN.

7 lipca o godz. 16.00 zakończenie regat, ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców na scenie na Ołowiance. Zapraszamy na stronę www.nordcup.pl

11 i 12 lipca, czwartek i piątek

Zapraszamy na kolejne Pit Stopy w ramach Programu LOTOS – Mistrzowie w pasach. W czwartek na  stacji we Wrocławiu,a w piątek na stacji w Opolu, będziemy udzielać instruktarzu jak prawidłowo zapinać pasy i przewozić dzieci. Zapraszamy w godzinach 11-17.

Lato Teatralne 2019

W Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w ten weekend, aż trzy razy wystąpi Katarzyna Groniec, z nostalgicznym koncertem „Ach!”. Początek o godz. 19.30.

A od poniedziałku próby generalne rozpocznie Cyrk Egzystencjonalny, czyli Thomas Bernhard i „Siła przyzwyczajenia”. Ile poświęci prawdziwy artysta, by stworzyć dzieło na miarę „wszystkich belzebubów świata”? Wystarczy tylko chcieć i … Słynna komedia, która jest tragedią, jednego z największych pisarzy XX wieku wreszcie w Trójmieście! Spektakle przez cały tydzień o 19.30.

Oby tylko pogoda dopisała! Do zobaczenia!