Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

LOTOS w gronie marek najbardziej cenionych przez Polaków

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ogólne 2008-10-13
LOTOS w gronie marek najbardziej cenionych przez Polaków

Według badania przeprowadzonego przez TNS OBOP marka LOTOS zajęła wysokie drugie miejsce w rankingu polskich producentów.

 LOTOS w kategorii „Inne marki” wyprzedził m.in. takie firmy jak Polkomtel, Orbis, Solaris, Batycki, W. Kruk czy Wittchen.     

- To dla nas ogromne wyróżnienie, motywujące do jeszcze bardziej wytężonej pracy przy dalszej promocji marki LOTOS – podkreśla Anna Goliszewska, szef biura marketingu strategicznego Grupy LOTOS S.A.

Badanie przygotowano na zlecenie agencji reklamowej Demo Effective Launching. Jego wyniki opublikował dzisiejszy „Puls Biznesu”.

TNS OBOP zapytał Polaków z jakich marek są dumni, jakie poleciliby cudzoziemcom i z jakich sami najchętniej korzystają. Przeprowadzona sonda stanowi punkt wyjścia do dyskusji pomiędzy zarządami polskich spółek i ekspertami z branży marketingowej na temat przyszłości i promocji polskich marek. Okazją do rozmowy będzie I Forum Polskiego Produktu, które odbędzie się 24 października w Gdańsku.   

Na listopad LOTOS zaplanował start kampanii wizerunkowej promującej koncern na terenie całego kraju. Spoty reklamowe LOTOSU wyemitują m.in. informacyjne kanały telewizyjne. Reklamy prasowe ukażą się m.in. w najpoczytniejszych tygodnikach ogólnopolskich i miesięcznikach branżowych. Ponadto reklamy w ramach kampanii ukażą się także na biznesowych portalach internetowych.               

W kampanii szczególną uwagę zwróciliśmy na cele strategiczne firmy – bezpieczeństwo energetyczne, dystrybucję produktów najwyższej jakości oraz dbałość o środowisko – podkreśla Anna Goliszewska. – Uważamy, że są to największe atuty LOTOSU, stanowiące naszą przewagę konkurencyjną.

Przy realizacji nowej kampanii wizerunkowej Grupa LOTOS współpracować będzie z agencją Euro RSCG 4D.

Marcin Zachowicz, rzecznik prasowy Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.(58) 308 75 70, (0) 505 050 454, e-mail: marcin.zachowicz@grupalotos.pl 

­­