Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ogólne 2017-05-22
LOTOS otworzy 5 nowych restauracji SUBWAY

LOTOS konsekwentnie rozwija współpracę z siecią restauracji SUBWAY. W czerwcu i lipcu otworzy kolejnych pięć w miejscowościach: Radzymin, Gdańsk, MOP Rowień, Radom i Kraków. Do połowy wakacji sieć stacji paliw LOTOS będzie miała 19 takich punktów gastronomicznych.

W obszarze pozapaliwowym LOTOS kładzie szczególny nacisk na rozwój oferty gastronomicznej Cafe Punkt. Sukcesywnie wprowadza nowe produkty oraz rozszerza menu na nowych stacjach franczyzowych oraz obowiązkowo na stacjach własnych. LOTOS współpracuje z siecią restauracji SUBWAY wszędzie tam, gdzie widzi dodatkowy potencjał do wzbogacenia stacyjnego menu.

Od końca 2015 r. do maja br. LOTOS otworzył już czternaście restauracji SUBWAY na stacjach paliw w następujących miejscowościach: Rumia, Poznań, MOP Rudka, Emilianów, MOP Krzyżanów Zachód, MOP Oleśnica Mała, MOP Krzyżanów Wschód, MOP Police, MOP Łęka, Łódź, MOP Witowice, Gdańsk, MOP Kozłów oraz MOP Rachowice.

 SUBWAY na stacji LOTOS w Rumi

Warto podkreślić, że połowa restauracji SUBWAY w sieci LOTOS (łącznie z nowymi obiektami) lokalizowana jest przy autostradach i drogach ekspresowych. Następne półrocze przyniesie otwarcia kolejnych restauracji SUBWAY w sieci LOTOS.

Działające restauracje SUBWAY można znaleźć w atlasie stacji paliw sieci LOTOS.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic. LOTOS to także sieć ponad 480 stacji paliw dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS zaopatruje w paliwa blisko 1/3 rynku w Polsce. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

SUBWAY to amerykańska, obecnie największa na świecie pod względem liczby lokali, sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi. Globalnie posiada dziś ponad 44.500 restauracji w 110 państwach.

Udostępnij