Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Wyjątkowa kolekcja szklanek na stacjach LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Działalność handlowa 2017-06-21
Wyjątkowa kolekcja szklanek na stacjach LOTOS

Od 21 czerwca do 20 sierpnia na stacjach paliw sieci LOTOS do zdobycia jest kolekcja szklanek z wizerunkami piłkarzy Reprezentacji Polski.

Klienci mają do zdobycia kolekcję szklanek z wizerunkami następujących piłkarzy: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Łukasz Piszczek.

Kolekcja szklanek LOTOS

Mechanizm promocji jest prosty. Wystarczy zebrać 3 naklejki, aby odebrać gratisową szklankę z wizerunkiem piłkarza Reprezentacji Polski. Podczas jednej transakcji można otrzymać maksymalnie 3 naklejki. Każdą pojedynczą naklejkę klient otrzymuje przy zakupie minimum 25 litrów dowolnego rodzaju paliwa (na każdej stacji w sieci LOTOS) lub robiąc zakupy gastronomiczne za minimum 12 zł w Cafe Punktach. Szczegóły promocji oraz regulamin są dostępne na stacjach LOTOS i na http://naj.lotos.pl/.

Kierowców ucieszy fakt, iż promocja dotyczy transakcji dokonywanymi gotówką, kartami płatniczymi oraz kartami flotowymi.

O promocji sprzedażowej i kampanii wizerunkowej

Promocja jest szeroko wspierana w mediach – poprzez radio, Internet i reklamy zewnętrzne. Warto przypomnieć, że równolegle z komunikacją promocji trwa kampania wizerunkowa Grupy LOTOS zatytułowana „Naj nie bierze się znikąd”, promująca najwyższą jakość paliw LOTOS. Więcej o kampanii wizerunkowej LOTOS:

http://www.lotos.pl/322/p,174,n,4634/grupa_kapitalowa/centrum_prasowe/aktualnosci/naj_nie_bierze_sie_znikad

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic. LOTOS to także sieć ponad 480 stacji paliw dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS zaopatruje w paliwa blisko 1/3 rynku w Polsce. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Udostępnij