Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Rośnie popularność Karty Dużej Rodziny w sieci LOTOS

Header
CSR - Społeczna 2018-01-23
Rośnie popularność Karty Dużej Rodziny w sieci LOTOS

W 2017 r. LOTOS odnotował 2 razy więcej transakcji z użyciem Karty Dużej Rodziny (dalej KDR) niż w 2016. W minionym roku rodziny „2+3”, korzystające z KDR w sieci LOTOS, zaoszczędziły blisko 1 mln zł, a od momentu wprowadzenia karty do sieci LOTOS (w grudniu 2014 r.) łącznie 3 mln zł.

–– Współpraca LOTOSU z Ministerstwem Rodziny Pracy i Polityki Społecznej przy projekcie Karta Dużej Rodziny to wykorzystana szansa na związanie klientów z marką LOTOS na dłużej. – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa – Ponad milion transakcji z użyciem KDR na stacjach LOTOS od grudnia 2014 r., z czego aż połowa w samym 2017 r., przekłada się wprost na zwiększenie liczby klientów – dodaje prezes Weiss.

Karta dużej rodziny

Karta Dużej Rodziny

KDR to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich.

Specjalna oferta rabatowa dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny na wybranych stacjach sieci LOTOS.

  •  rabaty na paliwa: 5 gr/litr paliwa LOTOS: olej napędowy, LPG, Pb95 (benzyna bezołowiowa), 10 gr/litr paliwa premium - LOTOS Dynamic Pb98 i LOTOS Dynamic Diesel
  • rabat 20% na wszystkie produkty gastronomiczne oferty Cafe Punkt
  • rabat 20% na myjnie samochodowe

Rabaty nie łączą się z ofertami promocyjnymi.

KDR jest dostępna na stacjach własnych sieci LOTOS oraz na wybranych stacjach franczyzowych, na terenie całego kraju.

Mapka stacji LOTOS honorujących KDR.

Kartę przyznaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta na wniosek członka rodziny wielodzietnej.

Kto może otrzymać kartę?

  • Przyznawana jest każdemu członkowi rodziny
  • Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio
  • Uprawnienia przysługują także osobom rozwiedzionym
  • Dzieciom karta wydawana jest do ukończenia 18 (lub 25 lat gdy kontynuują naukę)
  • Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności
  • Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód
  • Kartę przyznaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta na wniosek członka rodziny wielodzietnej

Aktualna lista zniżek KDR dostępna jest na stronie: www.rodzina.gov.pl

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic. LOTOS to także sieć blisko 500 stacji paliw dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS zaopatruje w paliwa blisko 1/3 rynku w Polsce. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij