Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Gwiazdy sportu i klienci LOTOSU w specjalnych koszulkach kibica

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ogólne 2018-05-23
Gwiazdy sportu i klienci LOTOSU w specjalnych koszulkach kibica

Błaszczykowski, Stoch oraz Kubica mają już wyjątkowe koszulki kibica, które od 23 maja dostępne są dla wszystkich klientów stacji paliw LOTOS. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy zbierać naklejki, które otrzymuje się za zatankowanie paliwa lub zakupy produktów marek własnych – Cafe Punkt, LOTOS i Dynamic. Promocja potrwa do 17 lipca lub do wyczerpania zapasów koszulek.

Koszulki dostępne są w 3 rozmiarach: M, L i XL. Wykonano je z wysokiej jakości, atestowanego poliestru, używanego przy produkcji markowych koszulek sportowych. Na każdej znajduje się jedno z czterech haseł: „Zawsze kibicuję naszym”, „Naj kibic”, „Tu bije polskie serce” oraz „Mistrz główkowania”. Ich wybór nie jest przypadkowy. Spółka LOTOS Paliwa przeprowadziła wcześniej badanie ankietowe na reprezentatywnej próbie 800 osób, które przynajmniej raz w miesiącu tankują samochód.

koszulki

Aby zdobyć jedną z czterech koszulek do wspólnego kibicowania klienci zbierają naklejki na stacjach paliw sieci LOTOS. Jeden kupon otrzymują po zatankowaniu minimum 25 l dowolnego paliwa lub wydając minimum 15 zł na produkty Dynamic, LOTOS (m.in. napój energetyczny, oleje silnikowe, płyn do spryskiwaczy oraz środki pielęgnacji samochodu) bądź z gastronomicznej oferty Cafe Punkt. Podczas jednej transakcji można otrzymać maksymalnie 3 naklejki. Aby odebrać jedną z koszulek należy zebrać co najmniej 6 naklejek dopłacając:
a)    15 zł – za 6 naklejek,
b)    7 zł – za 8 naklejek,
c)    3 zł – za 10 naklejek. 

Kierowców ucieszy fakt, iż promocja dotyczy zarówno transakcji dokonywanych gotówką, jak i kartami płatniczymi oraz kartami flotowymi.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to niepowtarzalna okazja, aby wspólnie przeżywać sportowe emocje, cieszyć się sukcesami polskich zawodników oraz jednoczyć się w kibicowaniu – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa. – Jak zawsze, przygotowaliśmy też coś specjalnego dla naszych klientów. Wcześniej były to figurki oraz szklanki z piłkarzami, teraz mamy koszulki. Za każdym razem staramy się zaproponować coś wyjątkowego, coś, co nie tylko wyróżni nas wśród konkurencji, ale też da naszym klientom ciekawe i unikalne doświadczenie.

Promocję wspiera kampania, której twarzą jest Kuba Błaszczykowski. Spot stworzony na potrzeby akcji marketingowej pokazuje jak ważne dla sportowców jest wsparcie kibiców, dzięki którym mogą poczuć się NAJ. W promocyjnych koszulkach wystąpili też inni znani polscy sportowcy, m.in.: Michał Żewłakow, Tomek Iwan, Robert Kubica oraz nasi skoczkowie (Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid, Kubacki, Stefan Hula oraz Maciej Kot).

sportowcy w koszulkach

Szczegóły promocji, lista stacji biorących udział w promocji oraz regulamin są dostępne na stacjach paliw LOTOS oraz na koszulki.lotos.pl. 

***

 Grupa LOTOS od 2015 r. jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Przedłużona w styczniu br. umowa pomiędzy Grupą LOTOS a PZPN obowiązuje do końca roku 2022. Kontrakt obejmuje zatem okres, w którym nasza drużyna będzie walczyć o awans na Mistrzostwa Europy 2020 i Mistrzostwa Świata 2022, jak również rywalizować - w ramach nowej formuły rozgrywek – w Lidze Narodów, która rozpocznie się jesienią 2018 roku. Ponadto LOTOS pozostanie Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski U-21, a także – co jest nowym świadczeniem – będzie Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet. Kontrakt sponsorski rozszerza dotychczasową współpracę o nowe świadczenia reklamowe i sponsorskie. W ramach współpracy LOTOS będzie nadal miał prawo do wykorzystywania wizerunku piłkarzy w swoich działaniach reklamowych.

***

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Dzierży też pozycję drugiego spedytora kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij