Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Stukrotne „dziękujemy” od piłkarzy dla kibiców

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ogólne 2018-06-20
Stukrotne „dziękujemy” od piłkarzy dla kibiców

Na stronie naj.lotos.pl kibice mogą wygenerować krótkie, imienne podziękowania za wsparcie wypowiadane przez piłkarzy Reprezentacji Polski.

W wideoklipie występują Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Piszczek i Kamil Glik, którzy dziękują za wsparcie kibiców dla Biało-Czerwonych. Ciekawostką jest fakt, że podziękowania przygotowano w 120 wersjach, aby uwzględnić popularne w Polsce imiona kobiet i mężczyzn. – mówi Irena Pobłocka szef marketingu Grupy LOTOS S.A.

Grupa LOTOS jako Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz twórca Stref Emocji dla kibiców podczas Mundialu zadbała o to, aby wszyscy kibice poczuli, że polscy piłkarze doceniają ich wsparcie. Każdy kibic może wgrać zdjęcie i wygenerować krótki klip wideo z szóstką gwiazd Reprezentacji Polski w piłce nożnej dziękującą za wsparcie. Taki film można następnie udostępnić w mediach społecznościowych.

Przykładowy wideoklip z podziękowaniami:

Mundial to czas dużych emocji. Co lepiej je wyraża niż możliwość prawie osobistego kontaktu z polską drużyną? Na zlecenie LOTOSU przygotowaliśmy niestandardową aktywację, dzięki której tzw. Branded Content i Enterteinment nabiera kolorów reprezentacji. W FCB Bridge2fun wierzymy, że umiejętność moderowania i aktywizacji w social media to kwestia rozumienia odbiorcy i kreatywnego podejścia, a nie specjalizacji.Rafał Baran, CEO FCB Bridge2Fun.

Za całość odpowiada Agencja FCB Bridge2Fun. Produkcję filmów z podziękowaniami powierzono studiu TANK, postprodukcją zajęło się studio Televisor, a za stronę techniczną samej aplikacji odpowiada DDBPO Sp. z o.o.

Grupa LOTOS od 2015 r. jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Przedłużona w styczniu br. umowa pomiędzy Grupą LOTOS a PZPN obowiązuje do końca roku 2022. Kontrakt obejmuje zatem okres, w którym nasza drużyna będzie walczyć o awans na Mistrzostwa Europy 2020 i Mistrzostwa Świata 2022, jak również rywalizować - w ramach nowej formuły rozgrywek – w Lidze Narodów, która rozpocznie się jesienią 2018 roku. Ponadto LOTOS pozostanie Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski U-21, a także – co jest nowym świadczeniem – będzie Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet. Kontrakt sponsorski rozszerza dotychczasową współpracę o nowe świadczenia reklamowe i sponsorskie. W ramach współpracy LOTOS będzie nadal miał prawo do wykorzystywania wizerunku piłkarzy w swoich działaniach reklamowych.

Marka LOTOS od lat jest ambasadorem polskiego sportu. W ramach swoich działań wspiera, m.in. drugą najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce – skoki narciarskie, a także sporty motorowe. Angażuje się także w programy społeczno-sportowe takie jak Narodowy Program Rozwoju Skoków i Biegów Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” czy program upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych mieszkańców Pomorza - "Piłkarska przyszłość z LOTOSEM.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic. LOTOS to także sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Dzierży też pozycję drugiego spedytora kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Udostępnij