Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Działalność handlowa 2018-08-10
Druga stacja sieci LOTOS w Mławie

7 sierpnia br. ogólnopolska sieć stacji paliw LOTOS otworzyła nowy obiekt w miejscowości Mława. To stacja własna, która znajduje się w centrum miasta, przy drodze wojewódzkiej nr 544, na trasie pomiędzy Działdowem a Przasnyszem. Druga stacja w Mławie to zarazem 71. stacja sieci LOTOS w województwie mazowieckim.

Na nowej stacji w Mławie dostępne są paliwa standardowe: benzyna bezołowiowa 95, olej napędowy oraz LPG, a także paliwa premium: benzyna bezołowiowa Dynamic 98 i olej napędowy Dynamic Diesel.

Kierowcy mogą na stacji skorzystać z bogatej oferty sklepowej oraz gastronomicznej Cafe Punkt. W niedalekiej przyszłości zaplanowano otwarcie punktu gastronomicznego Subway. Na stacji dostępny jest także kompresor i odkurzacz.

Stacja akceptuje Karty Dużej Rodziny, karty programu premiowego LOTOS Navigator oraz karty flotowe LOTOS Biznes, Eurowag, DKV, UTA, Port1, euroShell typu Multi (oznaczonych symbolem „M” na awersie karty) wydanych przez Shell Polska.

Stacja Paliw LOTOS SP241 Mława

Adres:
Stacja SP 241 Mława
ul. Piłsudskiego 12
06-500 Mława
tel.: 519076447
e-mail:sp241@stacje.lotospaliwa.pl

Aktualnie w sieci LOTOS działa łącznie 486 stacji, z czego 305 to stacje własne (w tym 20 stacji autostradowych, tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych), a 181 to stacje franczyzowe.

Jednym z kluczowych parametrów strategii rozwoju Grupy Kapitałowej LOTOS realizowanej w latach 2017-2022 jest zwiększenie sieci LOTOS do 550 stacji paliw.

***

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych światowych rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego spedytora kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 83 88, 58 308 72 29, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij