Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ogólne 2018-10-01
LOTOS wesprze pomorski hokej

30 września w Gdańsku Grupa LOTOS oraz Pomorski Klub Hokejowy 2014 podpisały list intencyjny o współpracy. W sezonie hokejowym 2018/2019 LOTOS chce wspierać drużynę finansowo jako sponsor strategiczny.


Po 7 latach LOTOS wraca do wspierania lokalnego klubu hokejowego. Jako firma odpowiedzialna społecznie, która wyrosła na Pomorzu wiemy, że stabilność działania w sporcie zawodowym przyczynia się także do rozwoju kultury fizycznej na poziomie amatorskim. Zrobiliśmy pierwszy wspólny krok, ale z własnych doświadczeń wiemy, że tylko długofalowa partnerska współpraca w projektach sportowych przynosi obu stronom najlepsze rezultaty. – mówi Patryk Demski, wiceprezes Zarządu, Grupa LOTOS S.A.

Pomorski Klub Hokejowy nawiązuje do gdańskich tradycji hokejowych, tworząc nową jakość w zarządzaniu w sporcie oraz organizacji wydarzeń. Grupa LOTOS będzie wspierać klub z Pomorza, dając zespołowi hokejowemu większą stabilizację finansową i zapewniając optymalne warunki do rozwoju.

Więcej informacji o polityce sponsoringowej Grupy LOTOS na stronie firmy.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego spedytora kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 83 88, 58 308 72 29, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij