Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

W imieniu klientów, pracowników i zarządzających Grupą Kapitałową LOTOS, serdecznie dziękujemy Pierwszej Rakiecie Polskiego Tenisa za współpracę i walkę na kortach całego świata.

Ogólne

W imieniu klientów, pracowników i zarządzających Grupą Kapitałową LOTOS serdecznie dziękujemy Pierwszej Rakiecie Polskiego Tenisa za współpracę i walkę na kortach całego świata.

Agnieszkę Radwańską i Grupę LOTOS łączą nas wspólne wartości – najlepsza technika, pomysłowość oraz żelazna dyscyplina niezbędne zarówno na korcie, jak i w branży naftowej. Przez ostatnie 20 miesięcy Agnieszka dostarczała wielu sportowych wrażeń i chociaż każdy z nas, kibiców chciałyby jeszcze więcej emocji do pełna, to jednak trudna decyzja o zakończeniu kariery zawodowej przyjąć należy ze zrozumieniem i szacunkiem.

W dzisiejszym pędzącym świecie Agnieszka Radwańska to piękny przykład determinacji, talentu i sportowej walki. Agnieszka to ikona nowoczesnego patriotyzmu, która walcząc na najważniejszych kortach świata nigdy nie zapomniała, gdzie się urodziła, nie wstydziła się swojej wiary, a tym samym stała się wzorem dla wielu młodych Polaków. – podkreśla Jarosław Wittstock, wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Grupy LOTOS S.A.

Dotychczasowa współpraca obejmowała promocję marki LOTOS na turniejach z cyklu WTA Tour z udziałem tenisistki, udział w kampanii reklamowej „Naj nie bierze się znikąd” oraz w wydarzeniach specjalnych firmy. Agnieszka Radwańska i Grupa LOTOS wspierały również Narodowy Dzień Tenisa.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego przewoźnika kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Udostępnij