Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Polecamy poniższe wydarzenia, które odbędą się w najbliższym czasie.

Ogólne

28 czerwca – 7 lipca > Regaty LOTOS Nord Cup 2019

W piątek 28 czerwca o 19:00 regaty otworzy pełnomorski wyścig z Górek Zachodnich do platformy LOTOS Petrobaltic na złożu B8 z metą na wysokości Yacht Klubu Stoczni Gdańskiej. Wystartuje w nim min. załoga reprezentująca sekcję żeglarską stowarzyszenia TKKF LOTOS.

W kolejny weekend regaty przeniosą się do Mariny Gdańsk. Zawitają tam jachty morskie uczestniczące w Wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna. W tych zawodach rywalizować będą jednostki przybyłe w ramach regat Pantaenius Nord Cup Gdańsk oraz zlotu Baltic Sail.

Więcej informacji o regatach na stronie www.nordcup.pl oraz na Faceboku https://www.facebook.com/NordCup/

28 – 30 czerwca 2019 > Finał Pucharu Polski SENIORÓW PZPN

Nadchodzący weekend na LOTOS Stadionie Letnim zapowiada się bardzo gorąco. Emocje sportowe i rywalizacje na najwyższym poziomie zapewnią uczestnicy Pucharu Polski Seniorów PZPN.

Turniej rozpocznie się w piątek 28 czerwca o godzinie 9. Finał zaplanowano na  niedzielę na godzinę 16. W sumie przez trzy dni zostaną rozegrane 44  spotkania. Podział na grupy wygląda następująco:

Grupa A: BSCC Łódź, Piękni i Młodzi Elbląg, Team Tonio Sosnowiec, Dragon Bojano

Grupa B: KP Łódź, Silesia C10 Zgierz, FC Toruń, FBS Kolbudy

Grupa C: Hemako Sztutowo, Zdrowie Garwolin, Red Devils Chojnice, KP Rapid Lublin

Grupa D: BSC Boca Gdańsk, TS Team Słupsk Adkonis Kwakowo, Sośnica Gliwice, BSC Pro-Fart SAN AZS Głowno

Zapraszamy do wspólnego kibicowania! A szczegółowy plan znajdziecie na: https://www.facebook.com/stadionletni/

3 lipca > LOTOS – Mistrzowie w pasach, Mława

Zapraszamy na trzeci Pit Stop w ramach Programu LOTOS – Mistrzowie w pasach. Na stacji w Mławie, przy Piłsudskiego 12, będziemy po raz kolejny uczyć prawidłowo zapinać pasy, dobierać i montować foteliki, wszystko po to by bezpiecznie podróżować. Zapraszamy w godzinach 11-17.

Udostępnij