Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Wyjeżdżasz na urlop samochodem? LOTOS ma dla Ciebie coś specjalnego! Zatrzymaj się po drodze na jednej z naszych stacji i zatankuj swoje auto. Dzięki temu wracając z wypoczynku skorzystasz z rabatu na paliwo.

Działalność handlowa

Wakacyjna promocja dla klientów sieci LOTOS przyda się przede wszystkim tym, którzy na urlop wybierają się samochodem. Każdy, kto zatankuje minimum 15 litrów dowolnego paliwa, otrzyma kupon rabatowy uprawniający do zniżki o wysokości 5 gr/litr do wykorzystania przy kolejnym tankowaniu. Każdy kupon ważny jest 14 dni od daty jego wydania. Warunkiem skorzystania z rabatu jest przekazanie go sprzedawcy przed płatnością.

To nie tylko idealna propozycja dla wracających z wakacyjnych podróży, ale również dla wszystkich tych, którzy na co dzień często pokonują setki kilometrów swoimi czterema kółkami. Przy okazji zapraszamy też do skorzystania z szerokiej oferty gastronomicznej naszych Cafe Punktów. Na każdego czeka tam aromatyczna kawa oraz przeróżne przekąski.

Promocja tankowanie

Promocja obowiązuje od 24 lipca do końca sierpnia na większości stacji sieci LOTOS (organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji). Kupony rabatowe są jednorazowe i nie sumują się. Jeden kupon upoważnia do otrzymania rabatu na paliwo do jednorazowej transakcji. Rabat może być naliczony maksymalnie dla 100 litrów paliwa. Po 31 sierpnia kupony rabatowe zachowają swój termin ważności. Promocja nie dotyczy transakcji z użyciem kart flotowych.

Nie czekaj i ruszaj w podróż!

Pobierz regulamin promocji oraz listę stacji biorących w niej udział.

***

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego spedytora kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij