Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
LOTOS Biznes 2017-06-23
LOTOS Biznes najlepszą kartą paliwową

W trwającym blisko 4 miesiące plebiscycie internetowym „Fleet Derby 2017” specjaliści i menadżerowie z branży flotowej uznali LOTOS Biznes za najlepszy produkt, usługę flotową w kategorii karta paliwowa.

Głosującymi w plebiscycie byli: fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, partnerzy biznesowi.

Fleet Derby 2017 to już szósta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest prezentacja i promocja on-line wszystkich zgłoszonych w poszczególnych kategoriach: produktów i usługdedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowej.

Fleet Derby

Oprócz zwycięskiej karty paliwowej LOTOS Biznes, do plebiscytu, w kategorii kart paliwowych zgłoszono także kartę BP PLUS Routex oraz program FLOTA z pełną ofertą usług dodatkowych – PKN ORLEN.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Fleet Derby 2017 nastąpiło 20 czerwca 2017 r. w Warszawie. LOTOS Biznes został uznany za najlepszy produkt, usługę flotową w kategorii karta paliwowa.

To dla nas duże wyróżnienie otrzymać najlepszą ocenę od specjalistów branży flotowej, wygrywając w tak znamienitym gronie. LOTOS Biznes to elastyczna oferta skierowana do małych, średnich i dużych firm oraz instytucji posiadających samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz inne środki transportu ­ bez względu na rozmiar floty. – skomentował Wojciech Weiss, prezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa.

Robert Kapica – szef Działu Floty, który odebrał nagrodę w imieniu spółki LOTOS Paliwa powiedział:

Dziękuję Koleżankom i Kolegom z zespołu, których profesjonalizm i entuzjazm skutkuje tym, co dla nas najważniejsze – zaufaniem naszych Klientów”.

Robert Kapica

Program LOTOS Biznes to idealne rozwiązanie zarządzania wydatkami samochodowymi w firmie – od atrakcyjnych rabatów na paliwa, pełnego dostępu do podglądu wszystkich transakcji po zbiorcze fakturowanie. Karta LOTOS Biznes daje możliwość rozliczenia produktów oraz usług dostępnych na stacjach oraz usług dodatkowych wspierających transport.

LOTOS Biznes

Dodatkowe świadczenia w ofercie międzynarodowej to serwis naprawczy, usługa zwrotu zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy drogami i autostradami w Europie, a także możliwość opłaty za przejazdy wybranymi tunelami.

Klientom biznesowym, będącym jednocześnie pracodawcami, LOTOS proponuje unikatowe rozwiązanie – kartę pracowniczą LOTOS Biznes. Dzięki niej pracodawca może zapewnić swoim pracownikom możliwość tankowania tańszego paliwa na stacjach sieci LOTOS. To świetny i całkowicie bezkosztowy sposób na poszerzenie pakietu pozapłacowych korzyści zatrudnienia w firmie

Karta LOTOS Biznes jest akceptowana na niemal 490 stacjach LOTOS i LOTOS Optima w Polsce, w tym 20 stacji MOP (Miejsce Obsługi Podróżnych) przy autostradach A1, A2, A4, A6 i przy trasach S3 i S7. Międzynarodowy zasięg zapewnia Karta LOTOS Esso, która jest akceptowana na ponad 8000 stacjach w Europie.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic. LOTOS to także sieć ponad 480 stacji paliw dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS zaopatruje w paliwa blisko 1/3 rynku w Polsce. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Udostępnij