Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Specjaliści i menadżerowie z branży flotowej drugi raz z rzędu uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową w Polsce.

LOTOS Biznes

W trwającym kilka miesięcy plebiscycie internetowym „Fleet Derby 2018” specjaliści i menadżerowie z branży flotowej drugi raz z rzędu uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową w Polsce.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Fleet Derby 2018 nastąpiło 21 czerwca w Warszawie.

Powtórne zdobycie tytułu najlepszej karty paliwowej przez LOTOS Biznes to szczególny powód do dumy. Tym bardziej, że do plebiscytu zgłoszono więcej niż przed rokiem kart konkurencyjnych sieci. To dowód, że rynek docenia zaangażowanie i efekty pracy naszego zespołu floty oraz ciągłe ulepszanie oferty, która odpowiada na potrzeby rynku – skomentował odbierając statuetkę Adam Pawłowicz, wiceprezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa.

Fleet Derby 2018 - LOTOS najlepszą kartą paliwową

Głosującymi w plebiscycie byli: menedżerowie flot, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, partnerzy biznesowi.

Od 2017 r. karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane także w sieci stacji Shell Polska. Od tej pory na dodatkowych kilkuset stacjach właściciele flot i kierowcy zawodowi mogą w wygodny sposób regulować transakcje bezgotówkowe związane z transportem, zakupami w sklepach oraz usługami mycia pojazdów.

Jestem przekonana, że specjaliści z branży uwzględnili dynamiczny rozwój naszego produktu, elastyczną ofertę i możliwość użycia kart paliwowych do płatności za autostradę czy możliwość ich wykorzystania w stacjach należących do sieci Shell Polska. To nowa jakość na polskim rynku – podkreśla Magdalena Wyszomirska, szef regionu w Dziale Klientów Flotowych, LOTOS Paliwa. – Cały czas rozwijamy nasz produkt, starając się dostosować do zmieniających oczekiwań i potrzeb klientów – dodaje M. Wyszomirska.

Fleet Derby 2018 to już siódma edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest przede wszystkim prezentacja i promocja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych, jak i najlepszych rozwiązań do firm. Plebiscyt daje możliwość promocji wszystkich zgłoszonych w poszczególnych kategoriach: produktów i usług dedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, fleet managerów, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowejoraz wyróżnienie najlepszych w danych kategoriach poprzez głosowanie internetowe.

LOTOS Biznes to idealne rozwiązanie zarządzania wydatkami samochodowymi w firmie – od atrakcyjnych rabatów na paliwa, pełnego dostępu do podglądu wszystkich transakcji po zbiorcze fakturowanie. Karta LOTOS Biznes daje możliwość rozliczenia produktów oraz usług dostępnych na stacjach oraz usług dodatkowych wspierających transport .

Dodatkowe świadczenia w ofercie międzynarodowej to serwis naprawczy, usługa zwrotu zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy drogami i autostradami w Europie, a także możliwość opłaty za przejazdy wybranymi tunelami.

Klientom biznesowym, będącym jednocześnie pracodawcami, LOTOS proponuje unikatowe rozwiązanie – kartę pracowniczą LOTOS Biznes. Dzięki niej pracodawca może zapewnić swoim pracownikom możliwość tankowania tańszego paliwa na stacjach sieci LOTOS. To świetny i całkowicie bezkosztowy sposób na poszerzenie pakietu pozapłacowych korzyści zatrudnienia w firmie

Karta LOTOS Biznes jest akceptowana na niemal 500 stacjach LOTOS i LOTOS Optima w Polsce, w tym 20 stacji MOP (Miejsce Obsługi Podróżnych) przy autostradach A1, A2, A4, A6 i przy trasach S3 i S7. Międzynarodowy zasięg zapewnia Karta LOTOS Esso, która jest akceptowana na ponad 8000 stacjach w Europie.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic. LOTOS to także sieć ponad 480 stacji paliw dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS zaopatruje w paliwa blisko 1/3 rynku w Polsce. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Udostępnij