Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header

2. POMORSKIE FORUM LIDERÓW BEZPIECZEŃSTWA
GDAŃSK, 26.04.2018 r.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w 2. Pomorskim Forum Liderów Bezpieczeństwa organizowanym przez Grupę LOTOS S.A., które odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Sali Atom Club na Stadionie Energa Gdańsk.

Ideą tworzonego przez Grupę LOTOS S.A. forum jest budowanie w pomorskich instytucjach różnych branż wysokiego poziomu kultury bezpiecznej pracy, prowadzenie działań na rzecz wdrażania i upowszechniania światowych standardów oraz najlepszych praktyk w tym zakresie, jak i tworzenie platformy do dyskusji i umacniania partnerskich relacji pomiędzy przedsiębiorcami naszego regionu.

Pomorskie Forum Liderów Bezpieczeństwa jako nowa inicjatywa zapoczątkowana w 2016 r. zostało wpisane na stałe do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Grupę LOTOS S.A. i stanowi wartościowe wsparcie dla pomorskiego biznesu w zakresie bezpieczeństwa pracy. Jako inicjator tego wydarzenia, Grupa LOTOS S.A. liczy na współpracę i wymianę doświadczeń oraz dobrych praktyk z innymi firmami Pomorza.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz rejestracyjny (kliknij tutaj).