Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Filar Polskiej Gospodarki 2012

Grupa LOTOS zdobyła pierwsze miejsce w rankingu „Filary Polskiej Gospodarki 2012” w województwie pomorskim. Organizatorem plebiscytu była redakcja dziennika „Puls Biznesu”, a patronami honorowymi Ministerstwo Skarbu Państwa, Program Inwestycje Polskie i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.  

Już po raz ósmy swoją opinię na temat firm wyrazili samorządowcy. To przedstawiciele samorządów terytorialnych jako organu władzy – zlokalizowanego zarówno najbliżej lokalnych przedsiębiorców, jak i społeczności – poprzez swoje głosy wyłonili zwycięzcę plebiscytu w woj. pomorskim. 

Firmy wyróżnione jako Filary Polskiej Gospodarki charakteryzują się stabilnością, mają znaczący udział w rozwoju regionu jako pracodawcy wspierający i promujący zatrudnienie oraz umożliwiają rozwój przedsiębiorczości. Są też zaangażowane w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Filary Polskiej Gospodarki to zestawienie firm stabilnych ekonomicznie a jednocześnie utożsamiających się z regionami, w których prowadzą działalność.