Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

LOTOS Kolej na podium rankingu TSL

Podstawowym kryterium rankingu zorganizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną były przychody z działalności transportowej. Zestawienie uwzględnia zarówno spółki związane z transportem kolejowym, jak i kołowym, który wciąż stanowi dominujący środek transportu towarów w Polsce. Pomimo tego, kolejowej spółce LOTOSU udało się udało się zająć wysoką, drugą pozycję, najwyższą wśród spółek związanych z kolejową branżą towarową.  

- Ta nagroda, która jest wyróżnieniem dla wszystkich pracowników LOTOS Kolej, potwierdza że podmiotowe traktowanie potrzeb klientów da się połączyć z prowadzeniem działalności w sposób odpowiedzialny społecznie - podkreślił Anatol Kupryciuk, Prezes Zarządu LOTOS Kolej.

LOTOS Kolej wypracowała w ub.r. bardzo dobre wyniki - zarówno operacyjne, jak i finansowe. Dzięki temu spółkę zaliczono do wąskiego grona firm, które osiągnęły wyróżniający stopień rozwoju w 2016 r. w branży transportu, spedycji i logistyki.