Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

LOTOS Kolej na gali Diamentów Forbesa

Dynamiczny rozwój LOTOS Kolej został doceniony przez prestiżowy miesięcznik Forbes Polska. Podczas czerwcowej gali Diamentów Forbesa w Sopocie spółka otrzymała wyróżnienie, tym samym zajęła miejsce na podium wśród największych firm na Pomorzu, które osiągnęły najwyższy wzrost swojej wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.

W tym roku na liście Diamentów Forbesa znalazło się w 2,4 tysiąca przedsiębiorstw, to o 25% więcej niż w poprzedniej edycji. LOTOS Kolej była nie tylko trzecia wśród największych firm na Pomorzu, mających przychód ponad 250 milionów złotych, ale również została najwyżej sklasyfikowaną firmą transportową w kraju. Analitycy Bisnode Polska przygotowali zestawienie na podstawie metody szwajcarskiej, która łączy metodę majątkową i dochodową.

Pan Anatol Kupryciuk, Prezes Zarządu LOTOS Kolej oraz Pan Krzysztof Wiktorowicz, Członek Zarządu spółki odebrali wyróżnienie podczas gali Diamentów Forbesa w sopockim Hotelu Haffner. Obecność na gali była również okazją do nawiązania kontaktów z pomorskim środowiskiem biznesowym.

- To istotne wyróżnienie dla LOTOS Kolej. Jest to wydarzenie, podczas którego wzięli udział przedstawiciele różnych branż i najprężniej działających firm w województwie. Z niektórymi współpraca biznesowa LOTOS Kolej jest naturalna i należy to wykorzystać. Była to doskonała platforma do wymiany doświadczeń dotyczących specyfiki prowadzenia biznesu w Polsce - powiedział Anatol Kupryciuk, Prezes Zarządu LOTOS Kolej.