Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • Paliwa Dynamic na arktyczne mrozy
  Działalność handlowa 2018-11-16 Paliwa Dynamic na arktyczne mrozy

  Od 1 listopada na stacjach sieci LOTOS jest już dostępna benzyna spełniająca normy paliwa zimowego. Od 16 listopada do końca lutego w ofercie sieci stacji LOTOS dostępny jest zimowy olej napędowy. Natomiast w pierwszej połowie grudnia br. LOTOS wprowadzi do swojej sieci arktyczny olej napędowy.

  wiecej
 • LOTOS razem z polskimi narciarzami przez kolejne cztery lata
  CSR - Sport 2018-11-16 LOTOS razem z polskimi narciarzami przez kolejne cztery lata

  Skoczkowie i biegacze narciarscy mają zapewnione finansowanie do 2022 roku. W piątek, 16 listopada 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyła się konferencja, podczas której podpisano umowę o przedłużeniu współpracy pomiędzy Grupą LOTOS S.A. i Polskim Związkiem Narciarskim. Już teraz to najdłuższy kontrakt sponsorski LOTOSU, ale też jeden z najdłuższych na polskim rynku.

  wiecej
 • NAJ oferta na święta!
  Działalność handlowa 2018-11-15 NAJ oferta na święta!

  Już jest świąteczna, specjalna, oferta nagród w programie Navigator! Twoja karta jest wypełniona punktami, a Ty nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent? Tankuj i rób zakupy na stacjach LOTOS, zbieraj punkty na swoim koncie Navigator i wymieniaj je na wybrane świąteczne akcesoria. Podaruj je swoim bliskim lub zachowaj dla siebie.

  wiecej
 • Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna!
  Ogólne 2018-11-15 Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna!

  W imieniu klientów, pracowników i zarządzających Grupą Kapitałową LOTOS, serdecznie dziękujemy Pierwszej Rakiecie Polskiego Tenisa za współpracę i walkę na kortach całego świata.

  wiecej
 • Koncert dla Niepodległej
  CSR - Kultura 2018-11-08 Koncert dla Niepodległej

  W sobotę 10 listopada o 19.30 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Koncert dla Niepodległej. To wyjątkowe wydarzenie stanowi jeden z głównych punktów obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mecenasem koncertu jest Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Modelowa marża rafineryjna w październiku 2018
  Działalność rafineryjna 2018-11-05 Modelowa marża rafineryjna w październiku 2018

  7,42 dolara na baryłce wyniosła w październiku br. modelowa marża rafineryjna LOTOSU. 

  wiecej
 • LOTOS Kolej inwestuje w transport intermodalny
  Działalność handlowa 2018-11-05 LOTOS Kolej inwestuje w transport intermodalny

  Projekt zakupu nowoczesnego taboru intermodalnego realizowany przez LOTOS Kolej uzyskał najwyższą ocenę w rankingu konkursu Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT). Połowę wartości projektu, czyli ponad 74 mln zł sfinansuje Unia Europejska.

  wiecej
 • Instalacja DCU gotowa w 1. połowie 2019 r.
  EFRA 2018-11-02 Instalacja DCU gotowa w 1. połowie 2019 r.

  LOTOS wypracował porozumienie z KT – Kinetics Technology, głównym wykonawcą Projektu EFRA. Zgodnie z projektem aneksu – osiągnięcie gotowości do uruchamiania (RFSU) instalacji Delayed Coking Unit (DCU) ma nastąpić do 31.05.2019 r. 

  wiecej
 • Odpowiedzialne zarządzanie w pigułce
  CSR 2018-11-02 Odpowiedzialne zarządzanie w pigułce

  5 inspirujących spotkań w 5 polskich miastach, ponad 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji i warsztatów – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2018. Partnerem wydarzenia, które odbyło się w drugiej połowie października, była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Asfalt modyfikowany MODBIT na moście w Kiezmarku
  Ogólne 2018-10-31 Asfalt modyfikowany MODBIT na moście w Kiezmarku

  Od 31 paździenika z Gdańska do Elbląga kierowcy mogą pojechać już w całości drogą S7, w tym nowym mostem w Kiezmarku. Do produkcji położonej na nim nawierzchni wykorzystano asfalt modyfikowany MODBIT z rafinerii Grupy LOTOS.

  wiecej