Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

LOTOS zarządza obecnie 24 restauracjami amerykańskiej sieci SUBWAY. Blisko połowa z nich powstała przy autostradach i drogach ekspresowych. W pierwszej połowie 2019 r. zaplanowano otwarcia kolejnych 11 punktów restauracji na stacjach LOTOS.

LOTOS konsekwentnie rozszerza współpracę z siecią restauracji SUBWAY. Współpraca rozwijana jest wszędzie tam, gdzie istnieje potencjał do wzbogacenia stacyjnego menu. W obszarze pozapaliwowym LOTOS kładzie szczególny nacisk na rozwój oferty gastronomicznej Cafe Punkt. Sukcesywnie wprowadza nowe produkty oraz rozszerza menu na nowych stacjach franczyzowych oraz obowiązkowo na stacjach własnych.

W latach 2015 – 2018 r. LOTOS otworzył na własnych stacjach paliwowych już 24 restauracje SUBWAY. Blisko połowa z nich powstała przy autostradach i drogach ekspresowych. Bary sandwiczowe są obecne przy autostradzie A1 (MOP Krzyżanów Wschód i Zachód, MOP Rowień), autostradzie A2 (MOP Police, MOP Łęka), autostradzie A4 (MOP Rudka, MOP Oleśnica, MOP Witowice, MOP Kozłów, MOP Rachowice), a także przy drodze S8 (Emilianów).

W pierwszej połowie 2019 r. zaplanowano otwarcia kolejnych 11 punktów restauracji SUBWAY na stacjach LOTOS. W lutym w Ostrołęce, Giżycku oraz Stalowej Woli. W marcu – przy drodze S7 (MOP Suchedniów) i w Gdańsku, w kwietniu w Pruszczu Gdańskim, Wrocławiu i przy autostradzie A4 (MOP Wysoka), a w maju przy drodze S3 (MOP Sitno), przy autostradzie A6 z Polski do Niemiec (MOP Kołbaskowo) oraz w Pruszkowie.

Mapa Subway

Wszystkie działające restauracje SUBWAY można znaleźć w atlasie stacji paliw sieci LOTOS.

***

SUBWAY to amerykańska sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi. Obecnie to największa na świecie sieć pod względem liczby lokali, globalnie posiada ponad 44.500 restauracji w 110 państwach, z czego w Polsce działa około 130 restauracji.