Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Od maja 2012 roku stacje paliw Premium budowane są w nowym formacie. Wprowadzone zmiany w identyfikacji wizualnej objęły kolorystykę, kształt budynku, wiaty i odświeżenie formy pylonu cenowego.

Po wejściu klientów wita, wzbudzający przyjemne skojarzenia, świeży zapach cytrusów.
Aranżacja wnętrza stacji została gruntownie przemyślana i skrupulatnie zaplanowana, aby była synonimem wysokiego standardu oraz profesjonalnej i szybkiej obsługi. Nowe stacje paliw premium są miejscem, w którym można chwilę odpocząć, spokojnie napić się kawy, przeczytać gazetę czy skorzystać z internetu, a wszystko to w atmosferze przyjaznej dla ucha muzyki. W przypadku dłuższych podróży kącik wypoczynkowy, umieszczony w ustronnym miejscu, staje się miejscem regeneracji sił, zapewnia poczucie intymności, zwiększa komfort, eliminuje niedogodności związane z dużym hałasem i przemieszczaniem się dużej ilości osób po sklepie.

Dodatkowym atutem stacji paliw LOTOS jest stanowisko tankowania dedykowane dla osób niepełnosprawnych oraz przewijak dla niemowląt.

Stacje paliw LOTOS to miejsce przyjazne kierowcom i ich rodzinie.