logo

LOTOS uruchomił platformę z grami dla najmłodszych pasażerów. Chociaż gry skierowane są do pięcio-siedmiolatków, nawet dla starszych graczy mogą być sposobem na nudę.

Ogólne

LOTOS uruchomił platformę z grami dla najmłodszych pasażerów. Chociaż gry skierowane są do pięcio-siedmiolatków, nawet dla starszych graczy mogą być sposobem na nudę. Łącznie LOTOS udostępnił już trzy aplikacje mobilne.

Koncepcja platformy dla dzieci powstała w trakcie prac nad aplikacją mobilną „LOTOS dla kierowcy” (dlakierowcy.lotos.pl). W czasie badań fokusowych okazało się, że wielu rodziców i opiekunów ma w podróży kłopot z nudzącymi się dziećmi. Obecnie w ofercie są 2 gry:

„Moja Stacja” – zadaniem gracza jest sprawna obsługa jak największej liczby klientów na stacji paliw. Klienci proszą o zatankowanie paliwa, wlanie oleju silnikowego, umycie szyb, napompowanie kół przygotowanie przekąski lub podanie świeżej wody dla zwierząt. Za każdą prawidłowo wykonaną czynność gracz otrzymuje punkty.

Moja stacja

„Mały Navigator” – to gra zręcznościowa polegająca na kierowaniu samochodem. Zadaniem gracza jest zbieranie z trasy przejazdu produktów oferowanych na stacjach oraz omijanie przeszkód drogowych. Po osiągnięciu kolejnych punktów kontrolnych samochód gracza dostaje sportowe ulepszenia. Po każdej modyfikacji zwiększa się tempo gry. Celem jest przejechanie jak najdłuższego odcinka i zebranie jak największej liczby produktów. Ciekawostką jest fakt, że trasa w grze generuje się na podstawie danych z odbiornika GPS w urządzeniu mobilnym i odzwierciedla prawdziwą drogę przejazdu.

Mały navigator

Obie gry przygotowano na mobilne systemy operacyjne iOS oraz Android. Dodatkowe informacje, a także odnośniki do pobrania aplikacji, znajdują się na stronie kids.lotos.pl

Biuro Komunikacji
Grupa LOTOS S.A.
ul. Elbląska 135,
80-718 Gdańsk,
tel. 58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55,
e-mail: media@grupalotos.pl