logo

8 samochodów, 28 dronów, 28 hulajnóg i ponad 200 tysięcy kubków kawy lub napojów Dynamic – to łączna pula nagród, którą mogli zdobyć gracze w Błyskawicznej Loterii LOTOSU. Kolejne 4 Toyoty Corolle Hybrid trafiły do zwycięzców podczas finału akcji 23 kwietnia na stacji LOTOS, przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie.

Ogólne

Błyskawiczna Loteria LOTOS wystartowała w październiku ubiegłego roku. W grze o nagrody najwyższej wartości mogła wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która spełniła warunki loterii – zatankowała samochód, zrobiła zakupy na stacji lub skorzystała z oferty Cafe Punkt.

_loteria1.jpg

Do tej pory, główną nagrodę w postaci Toyoty Corolli Hybrid, odebrała już w grudniu Pani Aleksandra z Gliwic. 27 stycznia dołączyli do niej Pani Natalia oraz Pan Paweł i Pan Bartosz, a 23 kwietnia – Pani Aneta z Rusiec, Pan Artur z Nowej Soli, Pan Arkadiusz z Lublina oraz Pan Rafał z Kwidzyna.

 – Błyskawiczna Loteria LOTOS cieszyła się dużą popularnością naszych klientów. W grze odnotowaliśmy prawie 1,5 mln losów. Dziś 4 auta trafiły do kolejnych szczęśliwców. Gratulujemy wygranym, zachęcamy do odwiedzania stacji LOTOS i śledzenia naszych promocji – mówi Sebastian Bojemski, wiceprezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa ds. handlu detalicznego i marketingu.

W związku z pandemią koronawirusa, spółka - w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników – Błyskawiczna Loteria LOTOS była realizowana w dwóch etapach. Pierwszy odbył się na przełomie października i listopada. Drugi etap ruszył na nowo 4 lutego i zakończył się 1 marca. 23 kwietnia, ostatni finaliści odebrali swoje nagrody główne.

loteria 3.jpg

Promocja w formie loterii została oparta o nowoczesny mechanizm e-zdrapki. Aby zagrać, wystarczyło „zdrapać” ikonę na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Odbiór nagród możliwy był za pomocą informacji dostarczanych w wiadomości SMS. Dodatkowym atutem loterii był fakt, że uczestnik mógł przystąpić do gry o Nagrodę Niespodziankę, podając wyłącznie swój numer telefonu na stronie internetowej loterii.

***

Spółka LOTOS Paliwa posiada obecnie 513 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce. Spółka jest również wiceliderem w segmencie MOP (Miejsc Obsługi Podróżnych) – w ramach sieci funkcjonuje ich 23, przy autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz przy drogach ekspresowych S3 oraz S7. Stacje oferują bogatą ofertę produktów gastronomicznych, a także szeroki wachlarz dostępnych usług, tj.: sklep, myjnia, czy usługi motoryzacyjne. Głównym zakresem działalności LOTOS Paliwa jest: zarządzanie siecią stacji paliw, handel detaliczny z klientami biznesowymi, rozwój sieci sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz poprzez sieć samoobsługowych dystrybutorów oleju napędowego i benzyn (System Diesel Service – SDS) i Handel B2B.

***

Biuro Prasowe, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij