logo

Perfect oraz Red Lips to gwiazdy tegorocznych Dni Jasła, na których bawiło się około 20 tysięcy osób. Oprócz nich na jasielskiej scenie wystąpili: Totentanz, The Friends, Jacek Dewódzki & Revolucja oraz rodzime formacje: Humanoid, Mindfield i Krusher.

CSR

Perfect oraz Red Lips to gwiazdy tegorocznych Dni Jasła, na których bawiło się około 20 tysięcy osób. Oprócz nich na jasielskiej scenie wystąpili: Totentanz, The Friends, Jacek Dewódzki & Revolucja oraz rodzime formacje: Humanoid, Mindfield i Krusher. Z atrakcyjnym programem interaktywnym „Beczka śmiechu” wystąpił wrocławski Teatr Na Walizkach. Dni Jasła, które trwały od 24 - 26 czerwca na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostały zorganizowane przez Miasto Jasło oraz Jasielski Dom Kultury. Partnerem wydarzenia, podobnie jak w latach ubiegłych, była Grupa LOTOS S.A.

Świętu miasta, oprócz dużej dawki muzyki, towarzyszyła tradycyjnie Munduriada oraz wiele innych atrakcji. Koncerty rozpoczęły się już w piątek od występów jasielskich zespołów: Humanoid, Mindfield i Krusher. W sobotę publiczność miała okazję na żywo przekonać się o talencie młodych muzyków z formacji The Friends. Dla sympatyków cięższego uderzenia zagrał mocno energetyczny Totentanz, a na zakończenie sobotniej części święta, jako gwiazda wieczoru wystąpiła intrygująca i odważna formacja Red Lips z charyzmatyczną wokalistką Joanną Lazer.
Niedziela upłynęła równie rozrywkowo i pod znakiem gwiazd. Po południu najmłodszych bawił wrocławski Teatr Na Walizkach, na scenie wystąpili soliści i tancerze z Jasielskiego Domu Kultury, odbył się także pokaz zumby. Po tej części programu przyszedł czas na gwiazdy, czyli Jacka Dewódzkiego z zespołem Revolucja oraz widowiskowy koncert legendy polskiego rocka – zespołu Perfect, który wykonał swoje największe przeboje.

Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55, e-mail: media@grupalotos.pl