Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

LOTOS Lab Sp. z o.o.

ul. Elbląska 135
80-718 Gdańsk

Obsługa zleceń

Biuro obsługi klienta

pn - pt 6:30-14:30

Tel . 58 308 82 62
Tel . 58 308 80 69

e-mail: zlecenia@lotoslab.pl

Zlecenia są realizowane na formularzu:
(kliknij, aby pobierz formularz > Zlecenie badań laboratoryjnych LOTOS Lab)
Badania próbek realizowane są tylko po dostarczeniu zlecenia

Punkt bezpośredniego odbioru próbek:
Całodobowy punkt przyjmowania próbek do badań znajduje się na Bramie nr 8 Grupy LOTOS S.A. ul. Elbląska 135 dojazd od ul. Benzynowej.

Odbiór próbki następuje po zgłoszeniu na nr telefonu:

Próbki można dostarczyć kurierem lub za pośrednictwem poczty:
Paczki z próbkami prosimy kierować na adres LOTOS Lab Sp. z o.o. ul. Elbląska 135 80-718 Gdańsk

Uwaga:
Paczki powyżej 15 kg należy wysyłać kurierem z informacją:
Odbiór paczki bezpośrednio w budynku LOTOS Lab Sp. z o.o.

Biuro Zarządu

tel. 58 308 85 49
fax 58 308 82 50
e-mail: biuro@lotoslab.pl

 

 

 

Dyrektor ds. Obsługi Klienta i Kontraktacji

tel. kom.  504 269 308

 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LOTOS S.A. z siedzibą przy ul. Elbląskiej 135, 80-718 Gdańsk. Z Administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email: lotos@grupalotos.pl, telefonicznie pod numerem 801 345 678 lub pisemnie pod adresem Grupa LOTOS S.A. ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk.

U administratora danych osobowych został wyznaczony Inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email: iod@grupalotos.pl lub pisemnie na adres: Grupa LOTOS S.A. ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk z dopiskiem „Inspektor ochrony danych”. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu kontaktowym dotyczącym odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Grupy LOTOS, polegający na zapewnieniu udzielania odpowiedzi na wpływające zapytania. Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Grupy LOTOS m.in. Contact Center Sp. z o.o. oraz podmiotom serwisującym i utrzymującym systemy informatyczne służące do realizacji celu wymienionego powyżej – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 1 rok. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z Inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe zostały wskazane powyżej.