logo

Nowa Toyota Corolla Hybrid do wygrania w 30 sekund? To możliwe – w „Błyskawicznej Loterii LOTOS” co pół minuty ktoś może wygrać jedną z ponad 200 000 nagród, w tym aż 8 samochodów Toyota Corolla Hybrid, 28 dronów, 28 hulajnóg, 200 000 kubków kawy czy napojów Dynamic. W promocji na stacjach LOTOS może wziąć udział każdy, kto spełni warunki loterii. Akcja potrwa do 14 grudnia 2020 roku.

Działalność handlowa

Zasady gry są bardzo proste. Wystarczy odwiedzić jedną ze stacji LOTOS w całej Polsce oraz spełnić jeden z warunków udziału w loterii: zatankować samochód, zrobić zakupy na stacji lub skorzystać z oferty Cafe Punkt. W zamian za zakupy otrzymuje się specjalny kod do wykorzystania na stronie: www.blyskawicznaloteria.lotos.pl.

Ilość kodów, jakie może uzyskać gracz, zależy od dokonanej transakcji:

Podczas jednej transakcji można otrzymać maksymalnie 4 kody.

Błyskawiczna loteria.jpg

„Błyskawiczna Loteria LOTOS” to gra, w której wszyscy mogą spróbować swoich sił. W akcji może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat – nawet jeśli uczestnik nie zrobił zakupów na stacji, to może przystąpić do gry o Nagrodę Niespodziankę, podając wyłącznie swój numer telefonu na stronie www loterii.

Promocja w formie loterii, oparta jest o nowoczesny mechanizm e-zdrapki, gdzie możliwość gry o wszystkie nagrody następuje poprzez zabawę w zdrapywanie na urządzeniu mobilnym lub komputerze, a odbiór nagród możliwy jest za pomocą informacji dostarczanych w wiadomości SMS.

Do wygrania w zabawie LOTOS jest ponad 200 000 nagród, w tym: samochody marki Toyota Corolla Hybrid, drony, elektryczne hulajnogi, kawy z Cafe Punkt oraz napoje Dynamic. „Błyskawiczna Loteria LOTOS” wystartowała 20 października i potrwa do 14 grudnia 2020 roku.

Regulamin loterii oraz lista stacji, które biorą udział w akcji dostępne są na stronie: www.blyskawicznaloteria.lotos.pl.

Loteria powstała przy współpracy z agencją H Warsaw, która odpowiedzialna była za koncepcję loterii, projekt materiałów reklamowych, strony loterii oraz spot radiowy.

 *** 

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij