logo

LOTOS rusza z wakacyjną promocją rabatową skierowaną do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator. Przez lipiec i sierpień czeka na nich rabat w wysokości 30 groszy na litr paliwa. Akcja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 litrów każde.

Działalność handlowa

W piątek 1 lipca br. rozpoczyna się ogólnopolska promocja „Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/ l”. Będzie ona obowiązywała w okresie wakacyjnym, tj. do 31.08.2022 r., na wszystkich stacjach gdańskiego koncernu. Rabat dotyczy paliw typu standard oraz premium (z promocji wyłączono LPG). Akcja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 l każde. Koszt każdego kolejnego litra paliwa zatankowanego powyżej 50 l rozliczony zostanie według widocznej na pylonie stawki obowiązującej na stacji paliw, na której realizowana jest transakcja. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw LOTOS, oprócz promocji „Wakacyjna Loteria LOTOS”.

Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje LOTOSU, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – podkreśla Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki LOTOS Paliwa.

30 groszy

Aby otrzymać rabat -30 gr/ l paliwa klient musi spełnić jeden warunek, tj. być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną karte Navigator na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator oraz zaakceptowany aktualny regulamin programu. Wówczas na swoim koncie w aplikacji Navigator lub na stronie lotosnavigator.pl w każdym miesiącu obowiązywania promocji udostępnione zostaną mu trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca. Aby skorzystać z promocji klient przy transakcji powinien przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator (nośnik fizyczny lub kartę online) oraz kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie https://www.lotosnavigator.pl/.

Z promocji wyłączone są transakcje realizowane z użyciem kart LOTOS Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach LOTOS. Promocją nie są objęte paliwa zatankowane do pojemników innych niż bak pojazdu. Za paliwo zrabatowane w promocji nie będą naliczane punkty Navigator.

W ciągu najbliższych dni zostanie również aktywowany dedykowany rabat dla użytkowników Karty Dużej Rodziny w wysokości 38-40 gr/l (w zależności od tego czy tankujemy paliwa standard czy premium). 

Więcej szczegółów promocji w regulaminie dostępnym poniżej oraz na stronie lotosnavigator.pl. 

Regulamin_Promocja_TANKUJ TANIEJ z PROGRAMEM Navigator -30gr_l.pdf
Wykaz stacji paliw LOTOS biorących udział w Promocji_TANKUJ TANIEJ z PROGRAMEM Navigator -30gr_l.pdf

***

Spółka LOTOS Paliwa posiada ponad 520 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce. Spółka jest również wiceliderem w segmencie MOP (Miejsc Obsługi Podróżnych) – w ramach sieci funkcjonuje ich 31. Obiekty położone są przy autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz przy drogach ekspresowych S3, S5, S7, S8 oraz S61. Stacje oferują bogatą ofertę produktów gastronomicznych, a także szeroki wachlarz dostępnych usług, tj.: sklep, myjnia, czy usługi motoryzacyjne. Głównym zakresem działalności LOTOS Paliwa jest: zarządzanie siecią stacji paliw, handel detaliczny z klientami biznesowymi, rozwój sieci sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz poprzez sieć samoobsługowych dystrybutorów oleju napędowego i benzyn (System Diesel Service – SDS) i Handel B2B.

Udostępnij