logo

Pod tym hasłem 14 czerwca wystartowała „Wakacyjna Loteria LOTOS”. Każdy, kto zakupi na stacji LOTOS co najmniej 25 litrów paliwa lub wyda co najmniej 16 zł w sklepie i restauracji Cafe Punkt, może zdobyć nagrodę pieniężną. Do rozlosowania jest ponad milion złotych!

Działalność handlowa

Nagrodą główną jest 100 000 zł, które zostanie przekazane przelewem na rachunek bankowy zwycięzcy. Do wygrania jest także 9 kart paliwowych LOTOS Biznes na kwotę 10 000 zł do wykorzystania na stacjach LOTOS oraz wirtualne karty podarunkowe o wartości 10 zł, 100 zł i 1 000 zł, które również można zrealizować na każdej ze stacji paliw LOTOS biorącej udział w promocji. Łącznie w puli jest  ponad 70 000 nagród!

Wakacyjna Loteria LOTOS

– Rozpoczynające się wakacje to czas podroży, na które część z nas wybierze się samochodem. Postanowiliśmy więc zaproponować naszym klientom udział w zabawie, dzięki której zyskają szansę sfinansowania kosztów paliwa czy zakupów w naszych sklepach – wyjaśnia Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki LOTOS Paliwa, która zarządza stacjami gdańskiego koncernu. – Zapraszam do odwiedzania stacji LOTOS, na których nie tylko można zregenerować siły w drodze na wakacje, ale też spróbować szczęścia w naszej nowej loterii. Powodzenia!

Do udziału w „Wakacyjnej Loterii LOTOS” upoważnia zakup:

Za spełnienie powyższych warunków otrzymuje się specjalny kod w postaci wydruku z drukarki fiskalnej (kupon drukowany jest wraz z paragonem), który należy następnie zarejestrować na dedykowanej stronie loterii – www.loteria.lotos.pl. Na podwojenie swoich szans (2x więcej kodów) mogą liczyć stali klienci stacji LOTOS uczestniczący w programie lojalnościowym Navigator. Dodatkowe kody znajdą oni po zalogowaniu się do swojego konta w aplikacji Navigator lub na stronie www.lotosnavigator.pl.

„Wakacyjna Loteria LOTOS” trwa od 14 czerwca do 16 sierpnia 2022 r. Regulamin akcji dostępny na stronie loterii.

Udostępnij