logo

Pod koniec marca w stolicy Wielkopolski odbyły się jedne z największych targów motoryzacyjnych w Europie – Poznań Motor Show. Na tej rangi wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli LOTOS Paliw. 

Ogólne

Pod koniec marca w stolicy Wielkopolski odbyły się jedne z największych targów motoryzacyjnych w Europie – Poznań Motor Show. Na tej rangi wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli LOTOS Paliw. Spółka była reprezentowana przez Krzysztofa Czujkowskiego – dyrektora Biura systemów zarządzania i organizacji – oraz Marię Sobańską – ekspert ds. organizacji i paliw alternatywnych, która wzięła też udział w panelu dyskusyjnym w ramach kongresu MOVE Mobility & Vehicles.

Targi Poznań Motor Show zwane są przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą. W dniach 28-29 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowano dziesiątki motoryzacyjnych premier światowych marek oraz aut koncepcyjnych. Wśród wystawców znaleźć można było również stoisko spółki LOTOS Paliwa, które odwiedził m.in. minister energii Krzysztof Tchórzewski. Pierwszy dzień targów upłynął przede wszystkim na promocji LOTOS Niebieskiego Szlaku oraz na rozmowach branżowych. 

Targi Moto Show Stoisko spółki LOTOS Paliwa odwiedził m.in. minister energii Krzysztof Tchórzewski 

Ważną i merytoryczną częścią targów był kongres MOVE – Mobility & Vehicles, na którym rozmawiano o przyszłości motoryzacji z perspektywy zmian związanych z elektromobilnością. Maria Sobańska, ekspert ds. organizacji i paliw alternatywnych w spółce LOTOS Paliwa, podzieliła się doświadczeniami firmy zdobytymi podczas pilotażu projektu LOTOS Niebieski Szlak.

Tworząc Niebieski Szlak chcieliśmy pokazać, że podróż samochodem elektrycznym jest możliwa nie tylko w miastach, ale też pomiędzy miastami – mówiła Maria Sobańska podczas panelu dyskusyjnego: „Ładowanie przyszłości – jakie zmiany czekają nas w obszarze infrastruktury”. – Ważny jest dla nas czas, który klienci spędzają na stacjach i to, żeby nie był to dla nich czas stracony. Chcemy poznać ich potrzeby i się do nich dostosować. Każdego dnia się uczymy. Wierzymy, że produkując paliwo, możemy być jednocześnie liderem elektromobilności.  

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij