logo

Specjaliści i menadżerowie z branży flotowej trzeci raz z rzędu uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową w Polsce. Ogłoszenie wyników internetowego Plebiscytu Fleet Derby 2019 odbyło się 18 czerwca w Warszawie.

Działalność handlowa

Plebiscyt trwał od początku roku do 14 czerwca. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony fleetderby.pl. Brali w nim udział menedżerowie flot, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci flotowi, dostawcy rynkowi, koordynatorzy i zarządzający flotami samochodowymi, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management oraz partnerzy biznesowi. Nad poprawnym przebiegiem plebiscytu czuwała kapituła złożona z dziennikarzy magazynu „Fleet” pod przewodnictwem redaktora naczelnego – Tomasza Siwińskiego.

Trzeci raz z rzędu najlepszą kartą paliwową okazała się karta LOTOS Biznes.

– Specjaliści z branży już po raz trzeci docenili nasz produkt. Karta LOTOS Biznes to idealne rozwiązanie zarządzania flotą samochodową, bez względu na jej rodzaj i liczbę pojazdów w firmie. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, starając się dostosować ją do oczekiwań klientów. Z pewnością nagroda w plebiscycie Fleet Derby to dla nas zarówno satysfakcja, jak i motywacja do dalszej pracy – podkreślił Robert Kapica, Szef Biura klientów flotowych Spółki LOTOS Paliwa, który odebrał statuetkę.

- Gratuluję całemu zespołowi, który zarządza ofertą flotową LOTOS. To profesjonaliści i ludzie z pasją, którzy są zawsze blisko klientów. Jestem pewien, że w przyszłym roku zaskoczymy rynek kolejnymi nowatorskimi rozwiązaniami – dodał Adam Pawłowicz, Wiceprezes Zarządu ds. handlu Spółki LOTOS Paliwa.

Fleet Derby 2019 to już ósma edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest prezentacja i promocja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych oraz najlepszych rozwiązań do firm. Plebiscyt daje możliwość promocji wszystkich zgłoszonych w poszczególnych kategoriach: produktów i usług dedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, fleet managerów, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowej.

Karta LOTOS Biznes

LOTOS Biznes to karta skierowana do firm oraz instytucji posiadających samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz inne środki transportu bez względu na rozmiar floty.
To idealne rozwiązanie zarządzania wydatkami samochodowymi w firmie – od atrakcyjnych rabatów na paliwa, pełnego dostępu on-line do podglądu wszystkich transakcji po zbiorcze fakturowanie raz w miesiącu.

Karta LOTOS Biznes daje możliwość rozliczenia produktów oraz usług dostępnych na stacjach oraz usług dodatkowych wspierających transport – ViaToll, opłaty za przejazdy płatnymi autostradami (odcinki na autostradzie A1, A2 i A4).

Karta LOTOS Biznes jest akceptowana na niemal 500 stacjach LOTOS i LOTOS Optima w Polsce, w tym 20 stacji MOP (Miejsce Obsługi Podróżnych) przy autostradach A1, A2, A4, A6 i przy trasach S3 i S7. Karty LOTOS Biznes akceptowane są również na 409 stacjach Shell. Międzynarodowy zasięg zapewnia Karta LOTOS Esso, która jest akceptowana na ponad 8000 stacjach w Europie. Dodatkowe świadczenia w ofercie międzynarodowej to serwis naprawczy, usługa zwrotu zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy drogami i autostradami w Europie, a także możliwość opłaty za przejazdy wybranymi tunelami.

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij