logo

Grupa LOTOS jest sponsorem strategicznym 26. Lata Teatralnego w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej. Na sopockiej scenie, od 4 lipca do 1 września, wystąpią polscy i zagraniczni artyści.

Ogólne

Tegoroczna edycja wydarzenia jest wyjątkowa, ponieważ Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie obchodzi 30 urodziny. W trakcie Lata Teatralnego odbędą się również XIV już Międzynarodowe Spotkania z Kulturą Żydowską oraz 22. edycja konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej". 

Sezon letni na sopockiej scenie otworzy koncert Katarzyny Groniec oraz wyczekiwana premiera (kooprodukcja) sztuki Thomasa Bernharda: "Siła Przyzwyczajenia" - "Cyrk Egzystencjalny" w reż. André Hübnera-Ochodlo.

Pełny repertuar Lata Teatralnego 2019

Grupa LOTOS od lat aktywnie wspiera szereg ciekawych i wyjątkowych wydarzeń skierowanych do zróżnicowanego grona odbiorców. Działalność firmy nierozerwalnie kojarzy się z regionem Pomorza. Przedsiębiorstwo wspiera działalność sopockiego Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej oraz jest obecna podczas LOTOS Siesta Festival.Grupa LOTOS aktywnie promuje znaczące i ciekawe wydarzenia także na południu kraju, gdzie prowadzi działalność technologiczną i handlową. Warto wymienić LOTOS Jazz Festival, czyli Bielską Zadymkę Jazzową. Koncern wspiera również akcje i działania kulturalne i społeczne podejmowane na rzecz lokalnych społeczności Jasła i Czechowic.

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij