logo

W ofercie restauracyjnej Cafe Punkt pojawiły się nowe dania. Klienci mogą spróbować m.in. sznycla przygotowanego na różne sposoby, pierogów z kurkami, łososia na warzywnym kaszotto czy gofrów drożdżowych. Jeszcze przed majówką oferta pojawi się na wszystkich stacjach LOTOSU z ofertą restauracyjną.

Działalność handlowa

Pierwszy raz nowa odsłona oferty restauracyjnej Cafe Punkt została uruchomiona na stacji MOP w Olsztynku. Motywem przewodnim oferty „Menu Pełne Smaku” jest sznycel przygotowany na różne sposoby. Klienci mogą skomponować danie tak jak lubią – do wyboru jest mięso wieprzowe lub z indyka, panierka klasyczna z ziołami lub pikantna, chrzan w czterech odsłonach smakowych – ze śliwką, ostry z chilli, z miętą lub z burakiem oraz dodatki - ziemniaki, frytki, gratin (zapiekanka ziemniaczana), kaszotto warzywne, marchewka z groszkiem zasmażana i na parze, kapusta zasmażana lub mieszanka pikli.

rest-2.jpg

Oprócz tradycyjnego dania obiadowego ze sznyclem, w menu pojawia się także kanapka w formie burgera, naleśnik i sałatka – wszystko ze sznyclem! Na najmłodszych klientów czeka sznycelek drobiowy w zestawie z frytkami i warzywami z pary. Nowościami w ofercie restauracyjnej są także pyszne pierogi z kurkami i łosoś na warzywnym kaszotto oraz przygotowywane na miejscu naleśniki oraz gofry drożdżowe.

rest-4.jpg

W menu pozostały dotychczasowe bestsellery: zupy (gulaszowa, flaki, żurek), śniadania oraz dania obiadowe - golonka i udko z kurczaka.

menu1.png

menu2.png

 ***

Spółka LOTOS Paliwa posiada ponad 515 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce. Spółka jest również wiceliderem w segmencie MOP (Miejsc Obsługi Podróżnych) – w ramach sieci funkcjonuje ich 31. Obiekty położone są przy autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz przy drogach ekspresowych S3, S5, S7, S8 oraz S61. Stacje oferują bogatą ofertę produktów gastronomicznych, a także szeroki wachlarz dostępnych usług, tj.: sklep, myjnia, czy usługi motoryzacyjne. Głównym zakresem działalności LOTOS Paliwa jest: zarządzanie siecią stacji paliw, handel detaliczny z klientami biznesowymi, rozwój sieci sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz poprzez sieć samoobsługowych dystrybutorów oleju napędowego i benzyn (System Diesel Service – SDS) i Handel B2B.

Udostępnij