Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • Jaślanie uhonorowali ludzi kultury
  CSR - Kultura Jasielski Dom Kultury, 2018-12-19 Jaślanie uhonorowali ludzi kultury

  16 grudnia, podczas spotkania opłatkowego w Jasielskim Domu Kultury, wręczono nagrody jasielskim mecenasom, twórcom i propagatorom kultury. Spółce LOTOS Infrastruktura po raz kolejny przyznano statuetkę „Mecenasa Kultury Jasła 2018”.

  wiecej
 • LOTOS wspiera edukację ekologiczną w Jaśle
  CSR MDK w Jaśle, 2018-10-26 LOTOS wspiera edukację ekologiczną w Jaśle

  O przyczynach zanieczyszczeń powietrza i roślinach „antysmogowych” rozmawiano 24 października podczas X Konferencji Ekologicznej w Jaśle. W wydarzeniu udział wzięli nauczyciele i uczniowie ze szkół powiatu jasielskiego, gorlickiego i strzyżowskiego oraz inni zainteresowani ochroną powietrza. Partnerem Głównym konferencji była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • IX Memoriał im. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”
  CSR - Kultura 2018-08-23 IX Memoriał im. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”

  19 sierpnia odbyła się w Jaśle kolejna edycja Memoriału Kawaleryjskiego im. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Imprezę zorganizowali: miasto Jasło, Stowarzyszenie Kawaleria, Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielski Dom Kultury, a Partnerem Wydarzenia była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • „Lato z kulturą powiatu jasielskiego” - dożynki powiatowe
  CSR - Kultura Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach, 2018-08-20 „Lato z kulturą powiatu jasielskiego” - dożynki powiatowe

  15 sierpnia na obiekcie sportowym Ostoja w Kołaczycach w ramach programu „Lato z kulturą powiatu jasielskiego” odbyły się dożynki powiatowe. Organizatorami imprezy było Starostwo Powiatu Jasielskiego, Urząd Miasta i Gminy Kołaczyce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach. Partnerem wydarzenia była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Muzyczna uczta w Jaśle
  CSR - Kultura Jasielski Dom Kultury, 2018-06-26 Muzyczna uczta w Jaśle

  W ostatni weekend czerwca odbyły się Dni Jasła 2018. Organizatorzy – Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury – oraz partner wydarzenia – Grupa LOTOS – postawili w tym roku przede wszystkim na bogatą ofertę muzyczną. Święto miasta odbyło się na obiektach jasielskiego MOSIR-u.

  wiecej
 • Pracowite umysły z Jasła
  CSR Urząd Miasta w Jaśle, 2018-06-25 Pracowite umysły z Jasła

  152 uczniów jasielskich szkół podstawowych i przedszkoli brało udział w piątej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM. W tym roku szkolnym, w obszarze przedszkolnym, wczesnoszkolnym, artystycznym, humanistycznym i matematyczno-przyrodniczym, zrealizowane zostały 43 projekty naukowo-badawcze.

  wiecej
 • Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze w LOTOS Infrastruktura
  Ogólne 2017-09-08 Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze w LOTOS Infrastruktura

  6 września w LOTOS Infrastruktura odbyły się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze zorganizowane przez Powiatową Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Tematem ćwiczeń było sprawdzenie przygotowania służb ratowniczych i podmiotów przewidzianych do podejmowania działań w przypadku wystąpienia zagrożenia obejmującego swym zasięgiem tereny poza obszarem zakładu dużego ryzyka powstania poważnej awarii przemysłowej.

  wiecej
 • Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego 2017
  CSR - Kultura 2017-09-05 Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego 2017

  3 września 2017 r. w Brzyskach k/Jasła odbyło się powiatowe święto plonów, połączone z cykliczną imprezą „Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego”. Głównym celem imprezy była prezentacja dorobku kulturalnego gmin z terenu powiatu jasielskiego. Partnerem wydarzenia po raz kolejny była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • VIII edycja Memoriału Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Jaśle
  Ogólne 2017-08-15 VIII edycja Memoriału Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Jaśle

  W niedzielę (13 sierpnia) w Jaśle miała miejsce kolejna VIII już edycja Memoriału Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tegoroczny memoriał jest kolejnym wydarzeniem upamiętniającym, 120 rocznicę urodzin majora Dobrzańskiego.

  wiecej
 • Jaślanie w rolach głównych podczas Dni Jasła 2017
  Ogólne 2017-06-27 Jaślanie w rolach głównych podczas Dni Jasła 2017

  Jaślanie – Michał Szpak i Mateusz Mijal – oraz zespół WILKI to gwiazdy tegorocznych Dni Jasła, na których bawiło się około 20 tysięcy osób. Oprócz nich na jasielskiej scenie wystąpili: Reggaeside, The Last Ride i Agata Sobocińska oraz soliści i tancerze Jasielskiego Domu Kultury. Dni Jasła, które trwały od 24 do 25 czerwca na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostały zorganizowane przez Miasto Jasło oraz Jasielski Dom Kultury. Partnerem wydarzenia, podobnie jak w latach ubiegłych, była Grupa LOTOS S.A.

  wiecej