Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

LOTOS Czechowice wśród najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw

LOTOS Czechowice zostało wyróżnione w XII edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw województwa śląskiego. Certyfikat przynależności do grona Gazel Biznesu odebrał Prezes Zarządu Tadeusz Szkudlarski.

Puls Biznesu co roku wraz z niezależną wywiadownią gospodarczą Coface Poland weryfikuje dane finansowe przedsiębiorstw przygotowując ranking najprężniej  działających firm. Punktem wyjścia tych działań jest przekonanie i chęć promocji małych i średnich przedsiębiorstw, które doskonale radzą sobie w zmieniających się warunkach rynkowych.

Prezes Zarządu LOTOS Czechowice Pan Tadeusz Szkudlarski został również uhonorowany medalem okolicznościowym z okazji XX lecia Państwowej Straży Pożarnej. Wręczając medal Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej  Adam Caputadziękował za lata partnerskiej współpracy i solidarną pomoc. Miał w pamięci postawę LOTOS Czechowice w trakcie powodzi w 2010 roku, kiedy to dzięki środkom i strażakom Zakładowej Straży Pożarnej udało się ocalić oczyszczalnię ścieków w Czechowicach-Dziedzicach.