Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

LOTOS Kolej wyróżniony przez Ministra Gospodarki

27 października podczas V Kongresu Kolejowego w Katowicach, Spółka LOTOS Kolej otrzymała statuetkę Ministra Gospodarki za wybitne osiągnięcia w branży transportu szynowego. Nagroda jest wyrazem uznania Pana Janusza Piechocińskiego, Wiceprezesa Rady Ministrów oraz Ministra Gospodarki, który w ramach przysługujących mu kompetencji wyróżnił firmy, które należą do liderów polskiej gospodarki. W imieniu spółki nagrodę odebrał Pan Rafał Gawliński, kierownik Zakładu Przewozów Południe. 

Możliwość uczestniczenia w tym szczególnym wydarzeniu jest dla mnie powodem do dumy  – podkreślił Rafał Gawliński. Otrzymane wyróżnienie jest owocem codziennej ciężkiej pracy każdego pracownika LOTOS Kolej. Rangę nagrody podkreśla fakt indywidualnego wyboru Pana Wicepremiera Janusza Piechocińskiego, który od lat jest zaangażowany w rozwój kolejnictwa w Polsce oraz miejsce wręczenia wyróżnienia - Katowice - siedziba władz województwa śląskiego, które jest kolebką kolei w Polsce.

Na zdjęciu Adrian Furgalski, przewodniczący Railway Business Forum, gospodarz wieczoru oraz Rafał Gawliński, kierownik Zakładu Przewozów Południe LOTOS Kolej.