Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Człowiek z energią 2013

Paweł Olechnowicz, prezes Zarządu Grupy LOTOS S.A. zdobył nagrodę „Człowiek z energią” przyznaną przez miesięcznik „Nowy Przemysł” i portal wnp.pl. 

Paweł Olechnowicz znalazł się wśród 12. osób, których praca, idee i poglądy istotnie wpłynęły w ostatnich 10 latach na kształt polskiego sektora energetyczno-paliwowego i wytrzymują próbę czasu.

Nagrodę tę dedykuję ludziom z energią, czyli pracownikom Grupy LOTOS – powiedział  prezes Paweł Olechnowicz - dzięki których zaangażowaniu, energii i profesjonalizmowi zrealizowaliśmy niezwykle udany projekt, jeden z największych w Polsce w ostatnim X-leciu – Program 10+, który wprowadził rafinerię LOTOS do grupy najbardziej nowoczesnych rafinerii na świecie. Potwierdził to tegoroczny ranking firmy Solomon, w którym nasza rafineria okazała się najbardziej efektywną energetycznie rafinerią Europy Śtrodkowej i Południowej.