Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Diament Forbesa dla LOTOS Czechowice

Diament Forbesa dla spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej LOTOS został przyznany LOTOS Czechowicom. Czechowicka spółka zajęła pierwsze miejsce w rankingu w kategorii firm województwa śląskiego, które osiągnęły od 5 do 50 mln zł przychodu.

Redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią BISNODE już po raz siódmy opracowała ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. W rankingu brane były pod uwagę wszystkie przedsiębiorstwa, które złożyły sprawozdania finansowe do Krajowego Rejestru Sadowego, spełniając również pozostałe kryteria redakcji Forbesa.

27 marca 2013 w Katowicach odbyło się spotkanie śląskich laureatów Diamentów. W imieniu LOTOS Czechowic to prestiżowe wyróżnienie odebrał Paweł Rak, dyrektor ds. finansowych. Galę zaszczycił swą obecnością wiceprezydent Katowic – Michał Luty – który wsparł gospodarzy we wręczaniu nagród.

Miesiąc wcześniej Diamenty Forbesa otrzymały trzy pomorskie spółki Grupy Kapitałowej LOTOS: LOTOS Serwis, LOTOS Asfalt oraz LOTOS Lab.

Szczegółowe informacje o tegorocznej i poprzednich edycjach Diamentów Forbesa znajdują się pod adresem: www.diamentyforbesa.pl.